Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

St. Vigil

41 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacija:

Vietovė 9,5
Slidinėjimo zona 9,6
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kronplatz
Aukščiausias taškas: 2 275 m
Žemiausias taškas: 973 m
Kurorto aukštis: 1 201 m
Iš viso keltuvų: 32
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 22
Iš viso trasų: 119 km
Trasos:
52 km
Trasos:
42 km
Trasos:
25 km

Slidin. zona Kronplatz

Slidin. zona Kronplatz

Skipass „Kronplatz“ jums suteiks galimybę naudotis Pietų Tirolio slidinėjimo kalnu Nr. 1 su iš viso 119 km slidinėjimo trasomis ir 32 pakilimo įrangomis į 973–2275 m aukštį. Kadangi ten yra įvairios sniego gaminimo įrangos slidinėjimo zona yra garantuota sniegu nuo gruodžio iki balandžio mėnesio.

Pradedantiesiems, vaikams ir šeimoms ypač pritaikyta 8 vietų gondola „CroniExpress“. Čia jūsų laukia 100 m pločio slidinėjimo trasa su 160 m metrų aukščio skirtumu. Kronplatz yra labai pritaikytas šeimoms su įvairiu pasiūlymu vaikams. Kronplatz viršūnėje yra, pavyzdžiui, „Croniworld“, kur tėvai gali stebėti savo vaikų pažangą ir tuo pačiu metu mėgautis 360 laipsnių panorama. Taip pat prie kurorto St.Vigil pradžios rasite vieną iš gražiųjų slidinėjimo zonų Kidsparks.

Patyrusiems alpinistams yra „Black Five“, 5 juodi nusileidimai, kurie ir ekspertams yra tikras iššūkis. Tam priklauso „Sylvester“, „Herrnegg“, „Pre da Peres“, „Erta“ ir „Piculin“. Snieglentininkai gali išlieti savo jėgas Snowpark ir ant Halfpipe. Slidinėjimo zona prie Kronplatz yra žinoma kaip vieta, kurioje įvyko įvairūs sporto renginiai, pavyzdžiui, snieglenčių pasaulio čempionatas.

Praėjusį sezoną Kronplatz buvo atnaujintas: mėgstamas keltuvas „Sonnenlift“ buvo pakeistas, visiškai atnaujintas ir turi daug naujų bruožų, pavyzdžiui, jame yra šildomos sėdynės arba gaubtas. Kabinoje Miara yra nemokamas Wi-Fi. Taip pat buvo pagerintos dirbtinio sniego gaminimo įrangos. 2019/2020 m. m. sezonas jums siūlo naują gondolą vietoj senojo Rara krėslinio keltuvo. „Skitrans Bronta“ yra trumpiausia 12 vietų gondola pasaulyje ir jungia gondolos "Miara" ir "Pedagá" slėnio stotis.

Slidinėjimo zonoje daugelyje skipass pardavimo vietų galima nemokamai prisijungti prie Wi-Fi. Be to, jeigu turite skipass „Dolomiti Superski“, galėsite naudotis kitais Wi-Fi prisijungimo taškais „Bergbahnstationen“ ir maitinimo įstaigose įvairiose slidinėjimo zonose. Jungtinis skipass suteikia galimybę naudotis 1200 km slidinėjimo trasomis ir 450 keltuvų įrangomis!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas St. Vigil

Jeigu norite išbandyti naktinį slidinėjimą St. Vigil ir kaimyninėse apylinkėse, galėsite išbandyti Cianross nusileidimą St. Vigil antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20:00 iki 22:00 val. Taip pat galima čiuožti rogutėmis nuo 700 m ilgio slidinėjimo trasos, o įrangą galima išsinuomoti atvykus į vietą.

Ilgiausia naktinio slidinėjimo trasa slidinėjimo zonoje yra Korer, ją rasite Reischach. Čia jūs galite šeštadieniais nuo 19:30 iki 22:00 val. mėgautis naktiniu slidinėjimu. Slidinėjimo trasa yra maždaug 1,7 km ilgio, ją galima naudoti norint leistis nuo kalno rogutėmis.

Terenten taip pat galite naktimis leistis nuo trasos. Apie 1,3 km ilgio trasa atidaro savo keltuvus trečiadieniais ir penktadieniais nuo 19:00 iki 21:30 val. net ir nusileidus saulei.

Kiekvieną penktadienį jūs galite mėgautis naktinio slidinėjimo pasiūlymu ant 1,5 km ilgio Guggenberg trasos. Keltuvai dirba nuo 19:30 iki 22:00 val.

Apres Ski St. Vigil

St. Vigil vakarais yra šiek tiek ramiau. Galima paskanauti skanių Pietų Tirolio patiekalų ir jaukiai pasėdėti prie taurės vyno. Tie, kas nori, galės žasiti kėgliais. Norintys praleisti laiką Apres Ski, tikrai atras sau tinkamą vietą aplink Kronplatz esančiuose regionuose – prie pat Talstationen. Olang ir Bruneck jūsų laukia keletas Apres Ski barų.

Atšvęsti gerai praėjusią slidinėjimo dieną jūs taip pat galite sportiškai: išbandyti žiemos žygį per nuostabų Fanes-Sennes-Prags gamtos parką arba organizuotus žygius sniego batais. Tie, kurie domisi šiomis apylinkėmis, turėtų aplankyti lankytojų centro gamtos parko namą. Šeimos su vaikais čia taip pat turės ką veikti.

Greičiau praleisti laiką galima leidžiantis rogutėmis nuo kalno arba čiuožiant ledu kurorto centre. Drąsieji pakyla į orą, nes St. Vigil yra Europos ilgiausia Zipline! Ypatingos rūšies „Drahtseilakt“ yra jaudinantis, bet ne pavojingas užsiėmimas, kuris suteikia adrenalino pojūtį ant 3 km ilgio ruožo. Su patyrusiais treneriais ir apsaugotas specialiais ratais su stabdžiais, veda per dešimt stočių ir pasiekia 400 m. aukščio skirtumą į slėnį. Gali būti pasiektas 80 kilometrų per valandą greitis!

Snowpark: St. Vigil

Ant Pietų Tirolio slidinėjimo kalno Nr. 1 Freestyle mėgėjai galės gerai praleisti laiką. Žemiau Belvedere kalnų stoties yra „Easy Park“, skirtas pradedantiesiems ir vaikams. Ant 800 m ilgio jūs rasite įvairius Kicker, Boxes, Rails,Truck Tire ir Pipe.

Profesionalai puikiai jaučiasi „Jib Park" ant Korer trasos netoli Talstation „Bruneck/Reischach“. Rails, Pipes, Tubes, Stairset ir Woops pasirūpina pokyčiais ir veiksmu ant 300 m ilgio ruožo.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Kronplatz yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Kronplatz

Bandomasis pranešimas Kronplatz susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,5 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas St. Vigil

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona St. Vigil

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais