Daugiau informacijos apie kelionę

Korona virusas: naujienos ir apžvalga

Užsisakykite keliones 20/21 žiemos sezonui jau dabar su ypatingomis sąlygomis. Nemokamas kelionės atšaukimas iki 2020-09-30!


Pagal: 2020-06-16

Mielas žiemos sporto mėgėjau,

turbūt daugeliui iš Jūsų kyla klausimas: ar dėl koronos viruso slidinėjimo atostogos bus galimos kitą žiemą? Kaip Jūsų slidinėjimo atostogų kelionių ekspertai, šiuo metu mes palaikome glaudžius ryšius su turizmo asociacijomis, kalnų keltuvų kompanijomis ir su viešbučiais slidinėjimo kurortuose visoje Europoje ir už jos ribų. Mes intensyviai dirbame rengdami atpalaiduojančias ir saugias slidinėjimo atostogas 2020/2021 metais. Galite pamatyti, kad yra žengiami dideli žingsniai iš naujo atidarant vasaros slidinėjimo zonas ir keltuvus. Kai tik bus naujos informacijos apie žiemą, mes informuosime Jus apie tai šioje musų svetainėje naujienlaiškis. Be to, žemiau mes pateikėme vertingas nuorodas į mūsų kelionių tikslus apie mūsų priemones ir nuostatas. Šiandienos duomenimis: slidinėjimo atostogos bus galimos 2020/2021 metų žiemą!

Aktualios naujienos žiemos keliautojams ir slidininkams 2020/2021 metų žiemą


SnowTrex vadovo Thomas Bartel interviu: Slidinėjimo atostogos koronos laiku - kalba už!

Slidinėjimas jau prasidėjo ledyninėse zonose: vasaros slidinėjimo zonos yra atidarytos prie Kitzsteinhorn, Hintertuxer ledyne, Kaunertaler ledyne, Mölltaler ledyne, Dachstein ledyne ir prie Stilfser Joch, po korona viruso pertaukos vėl bus laužomi vartai. Tai daroma remiantis atsakingų institucijų reglamentu.

Kėlimasis krėsliniu keltuvu yra klasifikuojamas kaip saugus: virologas prof. Aleksandr Kekulé tai patikina MDR naujienų transliacijoje. Kekulés Corona-Kompass (2020-05-23) „nėra priežasties uždaryti krėslinius keltuvus."

Džiaugsmas be rizikos: nemokamas kelionės atšaukimas iki 2020-09-30 ir papildomos apsaugos priemonės

Ypač dabar šios krizės metu yra svarbu džiaugtis gražiais dalykais gyvenime, pvz. kitomis slidinėjimo atostogomis. Todėl mes jums siūlome nemokamą kelionės atšaukimą iki 2020-09-30 nuo dabar užsakytoms kelionėms. Tai taip pat galioja ir populiariausiomis slidinėjimo kelionių datomis per Kalėdas, Naujuosius metus, karnavalą ir Velykas. Atminkite, kad užsakymams po 09-30 jau galioja mūsų įprastos kelionės atšaukimo sąlygos ir kelionės pakeitimo galimybėsBe to, mes ir toliau laikysimės galiojančių įstatymų ateityje, jei kelionė negalės įvykti dėl koronos viruso. Per pastarąsias kelias savaites mes grąžinome 100% klienės pinigus iš slidinėjimo kelionių, kurios negalėjo įvykti dėl koronos. Kliento lėšos yra užtikrintos nemokumo draudimu.

Visada atnaujinkite SnowTrex naujienlaiškį

Ar norėtumėte būti automatiškai informuoti, kai tik bus naujienų apie korona virusą ir slidinėjimo atostogas? Tai ne problema - tiesiog užsisakykite mūsų svetainėje naujienlaiškį ir gaukite naujienas.

Svarbios nuorodos su tolimesne informacija apie korona virusą mūsų kelionių tiksluose