Daugiau informacijos apie kelionę

Korona virusas: naujienos ir apžvalga

Stand: 2022-12-09

Slidinėjimo atostogos galimos be apribojimų.

 • Koronos apribojimai Alpių šalyse ir kitose vietovėse yra panaikinti.
 • Apsauginės kaukės keltuvuose ir gondolose nebėra privalomos, bet rekomenduojamos.
 • Nereikalaujama atlikti jokių testų apsistojant viešbutyje arba prieš apsilankant restoranuose ir baruose.
 • Izoliacija po teigiamo covid testo daugelyje kelionių šalių nebėra privaloma, tačiau rekomenduojama.

 • Žemiau rasite nuorodas į galiojančias atostogų šalių nuostatas.

  Mūsų Koronos viruso pinigų grąžinimo garantija

  Jei apgyvendinimo įstaiga arba visos slidinėjimo vietovės, įtrauktos į užsakytą skipass, jūsų užsakytu kelionės laikotarpiu bus uždarytos dėl koronos pandemijos, tuomet kelionę galėsite atšaukti nemokamai. Ši nuostata taip pat yra taikoma, jei kelionė neįmanoma dėl uždarytų šalies, į kurią vykstama, sienų.
  Tokiu atveju kelionę galite nemokamai atšaukti likus nedaugiau nei 12 dienų iki kelionės pradžios. Ši galimybė netaikoma, jei užsakymas buvo atliktas likus mažiau nei 12 dienų iki atvykimo dienos, o vėliau nurodyta atšaukimo priežastis jau buvo žinoma užsakymo metu. Atšaukti užsakymą galima likus ne mažiau kaip 7 dienoms iki atvykimo dienos (iki 14.00 val.).

  Mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo kelionės atšaukimo. Per pastaruosius du 2019/20 m. ir 2020/21 m. žiemos sezonus mes jau grąžinome 100 % klientų sumokėtų pinigų už keliones, kurias teko atšaukti dėl koronos pandemijos.

  Kad būtų galima veiksmingai ir chronologiškai tvarkyti dokumentus pagal atvykimo datą, maloniai prašome susisiekti su mumis tik iki nustatyto laiko (tai yra likus ne daugiau nei 12 d. iki kelionės pradžios), jei norite atšaukti kelionę. Supraskite, kad dėl didelio darbo krūvio negalime garantuoti išankstinio atsakymo į visus gautus el. laiškus. Į laiškus atsakysime chronologiškai, priklausomai nuo kelionės pradžios datos.

  Sužinokite apie dabartinius vyriausybės įspėjimus apie keliones iš užsienio reikalų ministerijos.

  Svarbios nuorodos su tolimesne informacija apie korona virusą mūsų vietovėse