Daugiau informacijos apie kelionę

Korona virusas: naujienos ir apžvalga

Pagal: 2022-09-20

Ar slidinėjimo atostogos yra galimos?

Slidinėjimo atostogos šiuo metu galimos visose kelionės paskirties šalyse be apribojimų – kai kuriais atvejais vis dar galioja kaukės reikalavimas uždarose juostose ir kambariuose. Tiems, kurie nebuvo paskiepyti nuo Covid-19, įvažiuojant į tam tikras šalis privalomas testas. Žemiau rasite nuorodas į galiojančias atostogų šalių nuostatas.

Vaikai, priklausomai nuo jų amžiaus ir kelionės tikslo yra lygiaverčiai skiepytiems asmenims net be skiepų ir testų.

Mūsų Koronos viruso pinigų grąžinimo garantija

Jei apgyvendinimo įstaiga arba visos slidinėjimo vietovės, įtrauktos į užsakytą skipass, jūsų užsakytu kelionės laikotarpiu bus uždarytos dėl koronos pandemijos, tuomet kelionę galėsite atšaukti nemokamai. Ši nuostata taip pat yra taikoma, jei kelionė neįmanoma dėl uždarytų šalies, į kurią vykstama, sienų.
Tokiu atveju kelionę galite nemokamai atšaukti likus nedaugiau nei 12 dienų iki kelionės pradžios. Ši galimybė netaikoma, jei užsakymas buvo atliktas likus mažiau nei 12 dienų iki atvykimo dienos, o vėliau nurodyta atšaukimo priežastis jau buvo žinoma užsakymo metu. Atšaukti užsakymą galima likus ne mažiau kaip 7 dienoms iki atvykimo dienos (iki 14.00 val.).

Mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo kelionės atšaukimo. Per pastaruosius du 2019/20 m. ir 2020/21 m. žiemos sezonus mes jau grąžinome 100 % klientų sumokėtų pinigų už keliones, kurias teko atšaukti dėl koronos pandemijos.

Kad būtų galima veiksmingai ir chronologiškai tvarkyti dokumentus pagal atvykimo datą, maloniai prašome susisiekti su mumis tik iki nustatyto laiko (tai yra likus ne daugiau nei 12 d. iki kelionės pradžios), jei norite atšaukti kelionę. Supraskite, kad dėl didelio darbo krūvio negalime garantuoti išankstinio atsakymo į visus gautus el. laiškus. Į laiškus atsakysime chronologiškai, priklausomai nuo kelionės pradžios datos.

Sužinokite apie dabartinius vyriausybės įspėjimus apie keliones iš užsienio reikalų ministerijos.

Svarbios nuorodos su tolimesne informacija apie korona virusą mūsų vietovėse