Daugiau informacijos apie kelionę

Korona virusas: naujienos ir apžvalga

Užsisakykite slidinėjimo atostogas dabar 2020/2021 m. slidinėjimo sezonui – su mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija!

Pagal: 2020-09-17

Slidinėjimo atostogos 2020/2021 m. sezone yra galimos?

Taip! slidinėjimo atostogos 2020/2021 gali vykti. Mes ir mūsų partneriai turizmo asociacijose, kalnų keltuvų slidinėjimo stotyse ir viešbučių pramonėje tikimės, kad galėsime jums pasiūlyti ramias ir saugias slidinėjimo atostogas 2020/2021 m. Gondolos ir užeigos buvo jau sėkmingai pradėtos tvarkyti šią vasarą pagal korona higienos priemones. Ir jei vėl šią žiemą dėl koronos bus viskas uždaryta - tai ne problema: tada visi mūsų klientai galės pasinaudoti mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija!

Mūsų korona viruso pinigų grąžinimo garantija

Jei užsakyta apgyvendinimo įstaiga ar visos į rezervuotą skipass įtrauktos slidinėjimo zonos yra uždarytos užsakytos kelionės metu, dėl koronos pandemijos, tuomet kelionės atšaukimas yra galimas nemokamai. Tai taip pat yra taikoma, jei užsienio reikalų ministerija paskelbė įspėjimą apie kelionę į užsakytą atostogų vietą arba jei yra negalima keliauti dėl sienų uždarymo.
Šiuo atveju kelionę galėsite atšaukti likus 10 dienų iki kelionės pradžios.

Pinigai už kelionę bus grąžinami per 14 dienų nuo atšaukimo. Praėjusį 2019/20 žiemos sezoną mes mes gražinome mūsų klientams pinigus už keliones 100%, kurias reikėjo atšaukti dėl koronos pandemijos.

Aktualios naujienos apie žiemos atostogas ir slidinėjimą 2020/2021 m. sezono metu.

SnowTrex - vadovo Thomas Bartel interviu: Slidinėjimas koronos metu – slidinėjimo atostogos yra galimos!

Austrija nori, kad slidinėjimo zonos būtų atviros: kancleris Kurz pabrėžia:„Žiemos turizmas ir slidinėjimas bus įmanomi“.

Važiavimas keltuvu yra nekenksmingas: virusologas prof. Alexander Kekulé tai mato MDR dabartinėje transliacijoje. Kekulés korona viruso kompasas (2020-05-23) „nėra jokios priežasties uždaryti keltuvus“

Slidinėjimas nėra įvertintas kaip koronos rizikos sportas: prof. Dr. Ralfa Roth iš Vokietijos Kelno sporto universiteto tai įvertino iniciatyvos renginyje „Tavo žiema. Tavo sportas“ slidinėjimas yra kaip tinkama galimybė sportuoti, turinti tinkamą asmeninę atsakomybę.

Ledynų slidinėjimo zonos veikia: Kitzsteinhorn, Hintertux er ledynas, Kaunertaler ledynas, Mölltaler ledynas, Dachstein ledynas ir Stilfser Joch vasaros slidinėjimo zonos atidarė savo vartus slidininkams ir snieglentininkams. Tai atliekama vadovaujantis atitinkamais atsakingų institucijų nuostatais.

Teisingas elgesys ant kalno: Austrijos prekybos rūmai aiškiai parodo, kaip atrodosaugus elgesys ant kalno koronos viruso metu.

Dabartiniai kelionių įspėjimai ir atvykimo reikalavimai

Sužinokite dabartinius atvykimo reikalavimus visoms mūsų kelionių kryptims!

Svarbios nuorodos su tolimesne informacija apie korona virusą mūsų vietovėse