Daugiau informacijos apie kelionę

Korona virusas: naujienos ir apžvalga

Slidinėjimo atostogas 2021/2022 m. slidinėjimo sezonui – su mūsų Korona viruso pinigų grąžinimo garantija!

Pagal: 2021-07-28

Slidinėjimo atostogos 2021/2022 m. sezone yra galimos?

Koronos pandemija ir su ja susijusios priemonės ir toliau vystosi labai dinamiškai, o padėtis įvairiose Alpių šalyse labai skiriasi (taip pat žr. toliau "dabartiniai įspėjimai dėl kelionių ir atvykimo reikalavimai"). Nuo šiandien slidinėjimo atostogas galima pradėti artėjantį 2021/2022 m. žiemos sezoną. Jei, priešingai nei tikėtasi, slidinėjimo kurortai negalės būti atidaryti dėl koronos, tuomet mūsų klientams, žinoma, bus suteikta Koronos pinigų grąžinimo garantija!

Mūsų Koronos viruso pinigų grąžinimo garantija

Jei apgyvendinimo įstaiga arba visos slidinėjimo vietovės, įtrauktos į užsakytą skipass, jūsų užsakytu kelionės laikotarpiu bus uždarytos dėl koronos pandemijos, tuomet kelionę galėsite atšaukti nemokamai. Ši nuostata taip pat yra taikoma, jei užsienio reikalų ministerija (arba atitinkama jūsų gyvenamosios vietos tarnyba) paskelbė įspėjimą dėl kelionės į užsakytą atostogų vietą arba jei kelionė neįmanoma dėl uždarytų šalies, į kurią vykstama, sienų.
Tokiu atveju kelionę galite nemokamai atšaukti likus 10 dienų iki kelionės pradžios. Ši galimybė netaikoma, jei užsakymas buvo atliktas likus mažiau nei 10 dienų iki atvykimo dienos, o vėliau nurodyta atšaukimo priežastis jau buvo žinoma užsakymo metu. Atšaukti užsakymą galima likus ne daugiau kaip trims dienoms iki atvykimo dienos (iki 14.00 val.).

Mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo kelionės atšaukimo. Per pastaruosius du 2019/20 m. ir 2020/21 m. žiemos sezonus mes jau grąžinome 100 % klientų sumokėtų pinigų už keliones, kurias teko atšaukti dėl koronos pandemijos. Klientų lėšas taip pat saugo nemokumo draudimas.

Sužinokite apie dabartinius vyriausybės įspėjimus apie keliones iš užsienio reikalų ministerijos.

Svarbios nuorodos su tolimesne informacija apie korona virusą mūsų vietovėse