Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Alpe d'Huez

54 Atsiliepimų skaičius:

90 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Slidin. trasų žemėlapis Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Informacija apie slidinėjimo zoną
Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Aukščiausias taškas: 3 330 m
Žemiausias taškas: 1 125 m
Kurorto aukštis: 1 860 m
Iš viso keltuvų: 71
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 23
Didelė gondola: 19
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
70 km
Trasos:
130 km
Trasos:
50 km

Slidinėjimo kelionės Alpe d'Huez – mitas, ne tik Tour de France !

Alpe d'Huez

Įspūdingame „Grandes Rousses“ kalnų masyve yra žymiausia Tour de France vieta - Alpe d'Huez. Šiame neeilinę reputaciją turinčiame regione galėsite mėgauti ir dviračių sportu. Slidininkams ir snieglentininkams ši slidinėjimo zona priklauso nuo 1968 m Grenobilio olimpinių žaidynių, kurios patenka į pasaulio top 10 ir tai yra vienas iš prestižiškiausių žiemos sporto vietovių Prancūzijoje. Saulėtose trasose su aukštu sniego užtikrintumu iki 3330 m aukščio, neriboto gylio sniego pramogos ir įspūdingi sniego parkai suteikia daug įvairovės! Alpe d'Huez esantis 1860 m aukštyje, gali jums pasiūlyti įspūdingą Pic Blank (3330 m) ir l'Entendard (3470 m) alpinių viršūnių panoramą bei įvairius prekybos centrus su kavinėmis, barais ir daugybe mažų parduotuvių, kurios kviečia jus apsipirkti.

Oisans

Oisans regionas yra Prancūzijos aukštosiose Alpėse ir laukia jūsų su didinga Barre des Écrins (4.102 m) viršūne, kuri yra piečiausia keturis tūkstančius siekianti Alpių viršūnė. Iš pietinės pusės nusidriekia nuožulnios Maritime Alpės, kurios į Côte d’Azur pusę link Viduržemio jūros po truputį žemėja. Regionui priklauso žymiausi Belledonne, Écrins ir Grandes Rousses masyvai. Dviračių fanai pažįsta šią vietovę kuo puikiausiai dėl čia vykstančių Tour de France varžybų, nes čia dažnai organizuojami sunkiausi etapai, pavyzdžiui, į Alpe d'Huez. Net ir žiemą regionas Oisans yra poilsiautojų labai pamėgtas. Purus sniegas ir šviečianti saulė vilioja žiemos mėnesiais lankytojus atvykti į šį regioną, kuriame yra daug žinomų žiemos sporto kurortų.

Atvykimas Alpe d'Huez

travelinfo_description

Apgyvendinimas Alpe d'Huez

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Alpe d'Huez

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...