Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Auris

22 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Slidin. trasų žemėlapis Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Informacija apie slidinėjimo zoną
Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Aukščiausias taškas: 3 330 m
Žemiausias taškas: 1 125 m
Kurorto aukštis: 1 600 m
Iš viso keltuvų: 71
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 23
Didelė gondola: 19
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
70 km
Trasos:
130 km
Trasos:
50 km
Ski routes: 0 km

Slidinėjimo kelionės Auris – saulėtas šeimos kurortas Alpe d'Huez slidinėjimo zonoje!

Auris

Šeimos kurortas Auris yra 1600 m aukštyje, vaizdingame Ronos Alpių kalnų peizaže ir aukščiausių Europos beržinių miškų viduryje. Per Col de Maronne jis yra sujungtas su garsiąja Alpe d'Huez slidinėjimo zona. Dėl savo vietos Oisano regione slidinėjimo stotis taip pat yra vadinama Auris-en-Oisans. Į populiarią ledynų slidinėjimo zoną Les 2 Alpes galima patekti per 25 minutes automobiliu o Grenoblio universitetinis miestelis yra maždaug už valandos kelio automobiliu nuo Auris vietovės.

Originalus kelių šimtų gyventojų kaimelis 1960 metais buvo išplėstas į nedidelę, bet gyvybingą slidinėjimo stotį. Šiandien Auris-en-Oisans labiausiai yra tinkamas žiemos sporto turizmui. Ski-in-ski-out stotis yra idealioje pietinėje vietoje iš kur galima mėgautis 300 saulėtų dienų metuose. Puikiai organizuotos apgyvendinimo įstaigos, slidinėjimo keltuvai ir restoranai, Auris vietovėje suteikia galimybę „atostogauti trumpomis distancijomis“. Kaip ir daugelyje Prancūzijos slidinėjimo stočių čia dauguma apgyvendinimo įstaigų yra tiesiai ant trasų.

Garsios kaimyninės Auris vietovės yra Alpe d’Huez šiaurėje ir Les 2 Alpes pietuose. Nuo Auris iki Alpe d’Huez slidinėjimo zonos yra keltuvas, kuris driekiasi tiesiai kitoje Col de Maronne pusėje (1697 m). Jei oras geras pietinėje pusėje galėsite pamatyti slidinėjimo zoną Les 2 Alpes ir La Meije (3983 m) su savo ledynais.

Oisans

Oisans regionas yra Prancūzijos aukštosiose Alpėse ir laukia jūsų su didinga Barre des Écrins (4.102 m) viršūne, kuri yra piečiausia keturis tūkstančius siekianti Alpių viršūnė. Iš pietinės pusės nusidriekia nuožulnios Maritime Alpės, kurios į Côte d’Azur pusę link Viduržemio jūros po truputį žemėja. Regionui priklauso žymiausi Belledonne, Écrins ir Grandes Rousses masyvai. Dviračių fanai pažįsta šią vietovę kuo puikiausiai dėl čia vykstančių Tour de France varžybų, nes čia dažnai organizuojami sunkiausi etapai, pavyzdžiui, į Alpe d'Huez. Net ir žiemą regionas Oisans yra poilsiautojų labai pamėgtas. Purus sniegas ir šviečianti saulė vilioja žiemos mėnesiais lankytojus atvykti į šį regioną, kuriame yra daug žinomų žiemos sporto kurortų.

Atvykimas Auris

  • Traukinys: Grenobilis (apie 65 km)
  • Skrydis: Grenobilis (apie 105 km), Šamberi (apie 130 km), Lionas (apie 150 km), Turinas (apie 180 km), Ženeva (apie 210 km)

Apgyvendinimas Auris

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Auris

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...