Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Courchevel

59 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 9,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Courchevel
Aukščiausias taškas: 2 738 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 550 m
Iš viso keltuvų: 56
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 150 km
Trasos:
86 km
Trasos:
49 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės Courchevel - linksmybės trasose visais lygiais!

Courchevel

Courchevel yra vakariniame „3 Vallées“ slėnyje. Moderni žiemos sporto vietovė siūlo gausų pasirinkimą iš 150 km trasų ir nusileidimus tiesiai nuo durų. Jos driekiasi penkiuose skirtinguose aukščiuose nuo 1 300 - 1 850 m, todėl suteikia daug įvairovės. 1 550 m aukštyje esanti Courchevel-Village yra populiari kelionių kryptis šeimoms. Daugybė žalių ir mėlynų trasų ypač vilioja pradedančiuosius ir taip pat pramogas mėgstančius slidininkus su neribotomis galimybėmis. Courchevel nuo 2010 m. taip pat turi prancūzišką „šeimos plus montagne“ ženklą už ypatingą draugiškumą šeimoms.1 650 m aukščio Courchevel-Moriond siūlo sudėtingesnes trasas, įdomų Après-Ski ir naktinį gyvenimą su nedidelėmis kainomis. Ar norite absoliučios prabangos, vakarėlių ir linksmybių? Tuomet rekomenduojame pasilikti aukščiausiame Courchevel 1 850 m aukščio lygyje. Būtent ši vietovės dalis, Courchevel suteikė „St. Tropez of Winter Sports“ pravardę.

Les 3 Vallées

Sveiki atvykę į žymiąją „3 Vallées“, kurią sudaro Belleville, Courchevel ir Méribeltal! Jie kartu sudaro didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje, kurios aukštis siekia visiškai sniegu užtikrintą 3 230 m aukštį. Aukštų kalnų peizažas, išskirtinai ilgi ir įvairūs nusileidimai ir labai didelis Freeride galimybių pasiūlymas, Snowparks paverčia šią zoną nepamirštama! Kaimeliai trijuose slėniuose yra skirtingi – žavūs, elegantiški. Jau kelis metus vis dažniau čia galima rasti tradicinius namelius chalet ir apartamentų namus, kurie suteikia kurortui malonų bendrą vaizdą. Keltuvų sujungimas tarp slėnių yra labai geras: galite tiesiai patekti į grandiozinį „ski circus“ ir, pavyzdžiui, išbandyti Europos aukščiausiai esančią slidinėjimo stotį – 2 300 m!

Atvykimas Courchevel

  • Traukinys: Moûtiers (apie 17 km)
  • Skrzdis: Šamberi (apie 100 km), Ženeva (apie 165 km), Grenobilis (apie 180 km), Lionas (apie 180 km)

Apgyvendinimas Courchevel

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Courchevel

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...