Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

La Joue du Loup

1 416 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,4
Slidin. trasų žemėlapis
SuperDévoluy & La Joue du Loup
Slidin. trasų žemėlapis SuperDévoluy & La Joue du Loup
Informacija apie slidinėjimo zoną
SuperDévoluy & La Joue du Loup
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 1 500 m
Kurorto aukštis: 1 470 m
Iš viso keltuvų: 23
Bugelinis keltuvas: 17
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 100 km
Trasos:
55 km
Trasos:
35 km
Trasos:
10 km

Slidinėjimo kelionės La Joue du Loup – mažas, bet puikus!

La Joue du Loup

La Joue du Loup reiškia „vilko skruostai“, tačiau ši jauki vietovė, esanti pietvakariniame Aukštutinių Alpių departamente, visai neatitinka pavadinimo. Dar neseniai įkurtas slidinėjimo kaimelis yra gerai prižiūrėta slidinėjimo stotis Pajūrio Alpių širdyje. Iki Grenoblio, turinčio šeimoms pritaikytas slidinėjimo trasas, yra apie 95 km. Čia nėra betono blokų. Jūs galėsite pamatyti tik jaukius Chalets – tradicinius medinius namelius. Todėl jis dar vadinamas kaimeliu iš medžio.

Nors vietovė La Joue du Loup maža, tačiau joje verda gyvenimas. Gyvybingame kaimelio centre yra parduotuvių, restoranų ir kavinių, tad čia galima puikiai pasivaikščioti. Ši vietovė suteikia galimybę greitai pasiekti keltuvus, parduotuves ir gastronomiją. Jūs galėsite rinktis ir įvairias laisvalaikio pramogas – žygį sniego batais, pasivažinėjimą šunimis arba arkliais kinkytomis rogėmis ar vakarą praleisti kino teatre. Patikėkite – už trasų ribų jums taip pat bus smagu. Slidinėjimo zona SuperDévoluy tikrai neleis nuobodžiauti, ji yra pačio veiksmo sūkuryje.

Dévoluy

Prancūzijos pietuose, prie pat kaimyninės Italijos sienos, kyšo įspūdingos Pajūrio Alpių viršūnės. Kalnų grupė, esanti pietvakarių Alpėse 3.297 m aukštyje, siūlo ne tik pasilinksminimą sniego apsupty, bet ir mėgavimąsi saulės spindulius. Šlaitai žemiau Pierra d’Agnières (2.510 m) iš pradžių statūs, o paskui nuožulnūs, atveria sniego rojų Pajūrio Alpėse! Aplink Massif du Dévoluy žiemos sporto mėgėjų laukia apie 100 km įvairaus sunkumo lygio slidinėjimo trasų. Puiki infrastruktūra ir modernios sniego gaminimo įrangos užtikrina, kad smagiai jaustųsi ne tik suaugę, bet ir mažieji keliautojai.

Atvykimas La Joue du Loup

  • Traukinys: Veynes Dévoluy (apie 25 km)
  • Skrydis: Grenoblis (apie 135 km), Chambéry (apie 160 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 190 km), Marselis (apie 210 km)

Apgyvendinimas La Joue du Loup

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės La Joue du Loup

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...