Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

La Norma

572 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,2
Slidin. trasų žemėlapis
Valfréjus & La Norma
Slidin. trasų žemėlapis Valfréjus & La Norma
Informacija apie slidinėjimo zoną
Valfréjus & La Norma
Aukščiausias taškas: 2 750 m
Žemiausias taškas: 1 350 m
Kurorto aukštis: 1 350 m
Iš viso keltuvų: 22
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 9
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 135 km
Trasos:
57 km
Trasos:
63 km
Trasos:
15 km

Slidinėjimo kelionės La Norma - idiliškos sniego linksmybės!

La Norma

1350 m aukštyje įsikūrusi patraukli La Norma vietovė yra tiesiai tarp de la Vanoise masyvo ir l'Arc slėnio, Savojos Alpėse. Ši vietovė yra žavinga ne tik tuo, kad kaimelis yra be automobilių, bet ji yra įsiterpusi ir į miškingą plokščiakalnį. Iš šios teritorijos atsiveria panoraminis vaizdas į papildomą klasę, kuria galima mėgautis kalnų restoranuose. Miesteliui jaukumo suteikia puošnūs mediniai nameliai ir mažos parduotuvėles.

Jaukus miesto centras puikiai tinka apsipirkti bei yra šalia trasų ir keltuvų. Puikiai šeimoms su vaikais pritaikytoje vietovėje, mažieji slidinėjimo darželyje jausis labai gerai, tuo tarpu vyresni svečiai čia suras ir daugybę kitų laisvalaikio pramogų. Ypatingas akcentas čia neabejotinai yra kopinėjimas ledu, ant užšalusio krioklio netoli La Norma. Vakare galėsite leisti sau pasilepinti įvairiuose restoranuose ar pasivaikščioti po apšviestą kaimą.

Valfréjus - La Norma - Aussois

Prancūzijos Vakarų Alpėse yra vaizdingas Maurienne slėnis, kurį supa didingos Vanoise masyvo viršūnės, siekiančios 3000 m. Čia atsirado upė Arc, kuri teka palei Haute Marienne. Maurienne slėnį galima gerai pasiekti iš visų pusių per didelius ir labai gražius kalnų kelelius Col de l’Iseran ir Col du Mont Cenis. Regione galima patirti aukštos klasės slidinėjimą keletoje žymiausių slidinėjimo zonų pasaulyje ir išbandyti plačiai nusidriekusius žiemos žygių takus bei mėgautis poilsiu gamtoje. Ne be priežasties Vanoise, kuriame yra augmenijos ir gyvūnijos įvairovė, 1963 m. buvo paskelbtas nacionaliniu parku. Haute Maurienne garsėja biatlono varžybomis, kurios čia vyksta visus metus.

Atvykimas La Norma

  • Traukinys: Gare de Modane (apie 6 km)
  • Skrydis: Eks le Benas (apie 120 km), Turinas (apie 125 km), Grenobilis (apie 190 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 190 km), Ženeva (apie 195 km)

Apgyvendinimas La Norma

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės La Norma

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...