Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Le Corbier (Les Sybelles)

432 Atsiliepimų skaičius:

89 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 8,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les Sybelles
Aukščiausias taškas: 2 620 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 550 m
Iš viso keltuvų: 68
Bugelinis keltuvas: 39
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 310 km
Trasos:
71 km
Trasos:
217 km
Trasos:
22 km

Slidinėjimo kelionės Le Corbier – vieno didžiausio Prancūzijos slidinėjimo regiono viduryje!

Le Corbier (Les Sybelles)

Vietovė Le Corbier (1550 m) turi žinomo architekto Le Corbusier parašą ir dėl savo koncepto yra glaudžiai susijusi su slidinėjimo sportu. Įsikūręs tiesiai prie trasų jis jums siūlo mėgautis laiku viename didžiausių Prancūzijos slidinėjimo regionų, Les Sybelles, kuriame yra 310 km slidinėjimo trasų. Ypač šeimos turės Le Corbier, kuris 2007 m. buvo pavadintas „Famille Plus Montagne“, geras sąlygas. Slidinėjimo zona taip pristato save kaip puikiai pritaikytą vaikams su vaikų slidinėjimo zona ir didelėmis vaikų priežiūros galimybėmis kiekvieno amžiaus žmonėms. Le Corbier jūs taip pat rasite optimalią infrastruktūrą maloniom slidinėjimo atostogoms: daug restoranų ir barų, uždaras prekybos centras, centre yra didelis baseinas viduje su lauko baseinu, kėglių takas, kino tetras ir ledo čiuožykla.

Les Sybelles

Saulėtas slidinėjimo regionas Les Sybelles, esantis Savojos širdyje, apima šešias visai skirtingas vietoves ir daug mažų pavienių kaimelių. Šis žiemos sporto regionas, esantis prie Col de la Croix de Fer (2.067 m) ir nuolat besipliačiantis, vilioja keliautojus. Jis jau dabar yra vienas didžiausių slidinėjimo regionų Prancūzijoje. Čia gausu ne tik idiliškų vietovių, turinčių kalnų kaimelio dvasią, bet ir modernių – Les Sybelles kiekvienas ras sau tinkamą atostogų kryptį. Vienai slidinėjimo regiono sričiai suteiktas kokybės ženklas „Famille Plus“, nes čia šeimoms siūlomas platus pramogų pasirinkimas, vaikų priežiūros įstaigos. Ir už trasų ribų šis regionas turi ką pasiūlyti – žiemos žygių takus, lygumų slidinėjimą, pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis arba žygį sniego batais, kad labiau pažintumėte kalnų pasaulį. Taip pat yra daug restoranų ir kalnų namelių, kurie lepina savo svečius tradiciniais savojiškais patiekalais.

Atvykimas Le Corbier (Les Sybelles)

  • Traukinys: Saint-Jean-de-Maurienne (apie 8 km), Saint-Avre (apie 15 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 100 km), Ženeva (apie 170 km), Grenoblis (apie 170 km), Lionas (apie 175 km)

Apgyvendinimas Le Corbier (Les Sybelles)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Le Corbier (Les Sybelles)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...