Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Les Arcs

41 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,5
Slidin. trasų žemėlapis
Les Arcs/Peisey-Vallandry
Slidin. trasų žemėlapis Les Arcs/Peisey-Vallandry
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les Arcs/Peisey-Vallandry
Aukščiausias taškas: 3 226 m
Žemiausias taškas: 1 200 m
Kurorto aukštis: 815 m
Iš viso keltuvų: 53
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 26
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 200 km
Trasos:
104 km
Trasos:
70 km
Trasos:
26 km

Slidinėjimo kelionės Les Arcs - baltoji svajonė!

Les Arcs

Les Arcs susideda iš penkių dalių, kurios yra skirtinguose aukščiuose tarp 815 ir 2000 m. Pats seniausias kaimas Arc 1600, daugiausiai pritraukia šeimas ir pradedančiuosius. Kita vertus Arc 1800 yra laikomas snieglentininkų ir freerider tvirtove, kuris gali pasiūlyti nepakartojamą panoraminį vaizdą į Mont Blanc kalnus. Čia taip pat rasite daugybę barų ir klubų, kuriuose galėsite švęsti.

Dar labai jauna ir tuo pačiu metu gražiausia šios vietovės dalis Arc 1950, žavi savo tipiškais, savotiškais, mediniais ir akmeniniais pastatais: čia yra susijungusios tradicijos ir modernumas. Arc 2000 randasi įspūdingos slidinėjimo trasos, kurios pritraukia ekspertus ir drąsius slidininkus, taip pat čia 2021 metais pirmą kartą bus atidaryta zipline, kurios didžiausias greitis yra iki 130 km / h, panoraminis soliariumas ir kavinė aukščiausiame Les Arcs taške. Bourg Saint Maurice vietovė, kuri yra slėnyje, taip pat priklauso Less Arcs. Ši vietovė yra sujungta keltuvu su Arc 1600 ir gali pasiūlyti daugybę apsipirkimo centrų. Visos atskiros vietovės dalys yra sujungtos keltuvais arba nemokamais maršrutiniais autobusais.

Beje Les Arcs yra suteiktas „Famille Plus Montagne" kokybės ženklas. Tėvai, kurie norės pasimėgauti visa diena tik dviese, čia galės rasti vaikų priežiūros paslaugas, vaikams nuo 9 mėnesių.

Paradiski

Savojos Alpių viduryje virš Tarentaise slėnio ir su vaizdu į Monblaną („Mont Blanc“) yra didinga slidinėjimo sąjunga Paradiski. Kai slidinėjimo zonos aplink Bellecôte ledyną (3.417 m) ir Aiguille Rouge (3.226 m) buvo sujungtos su didžiausiu ir greičiausiu dviejų aukštų keltuvu pasaulyje, Vanoise Express, atsirado aukščiausio laipsnio slidinėjimo zona, kuri yra viena didžiausių ir permainingiausių pasaulyje! Privalumas yra tai, kad trasos pagrinde yra prie pat durų. Žavingi kurortai praėjusiais metais buvo vis modernizuojami ir su savo savojišku chalet stiliumi žavi jaukia atmosfera. Svečiams siūloma įvairiai praleisti laisvalaikį: apsilankyti parduotuvėse, restoranose, baruose. Čia rasite viską, ko reikia, kad žiemos atostogos praeitų sėkmingai!

Atvykimas Les Arcs

  • Traukinys: Bourg Saint-Maurice (apie 15 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 130 km), Genf (apie 160 km), Grenoble (apie 200 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 210 km)

Apgyvendinimas Les Arcs

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Les Arcs

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...