Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Les Carroz d'Arâches

36 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 8,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grand Massif
Aukščiausias taškas: 2 480 m
Žemiausias taškas: 697 m
Kurorto aukštis: 1 140 m
Iš viso keltuvų: 67
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 25
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 265 km
Trasos:
135 km
Trasos:
95 km
Trasos:
35 km

Slidinėjimo kelionės Les Carroz d'Arâches - beribės linksmybės Grand Massif šlaituose!

Les Carroz d'Arâches

Originalus žiemos sporto kurortas Les Carroz d’Arâches yra Aukštutinės Savojos širdyje, tarp Ženevos ir Šamoni. Tipiška savojiška vietovė yra aukštame plokščiakalnyje, fantastiško kalnų kraštovaizdžio viduryje, kuris yra Grand Massif, maždaug 1140 m aukštyje. Alpių architektūra suteikia jaukumo ir kaimo nuotaiką. Les Carroz d’Arâches siūlo tiesioginę prieigą prie masyvo slidinėjimo zonos su 145 km ilgio trasomis iki 2200 m aukščio ir išplėstą Grand Massif zoną su 265 km ilgio trasomis. Dažniausiai tarpinės trasos veda stačiais šlaitais ir per ramius miškus. Čia kiekvienas suras tai ko jiems reikia. Taip pat čia yra ir snowpark o jaunesniems net vaikų parkas Morillon vietovėje. Daugybė jaukių barų ir restoranų kvies jus atrasti savojišką virtuvę ir mėgautis vakaru.

Grand Massif

Slidinėjimo regionas Grand Massif, Hochsavoyen viduryje, yra permainingas ir įvairus. Jį supa gražus kalnų vaizdas, garsusis Mont Blanc, čia moderniu ir nepakartojamu būdu susiduria istorija. Nesvarbu, ar ramybė per amžius išdygusių kaimelių, ar slidinėjimo stotys - kontrastinis regionas yra neprilygstamas. Ne tik pradedantieji, bet ir profesionalai čia jausis puikiai. Lengvų ir vidutinio sunkumo lygio trasų pasiūlymas yra didelis ir įspūdingas. Už trasų ribų taip pat nelieka neišpildytų norų. Taip galima pažinti kalnų pasaulį ant daugybės lygumų slidinėjimo kilometrų arba ant panoraminių žiemos žygio takų, o užeigos arba restoranai kviečia poilsiui.

Atvykimas Les Carroz d'Arâches

  • Traukinys: Cluses (apie 15 km), Bonneville (apie 30 km), Ženeva (apie 70 km)
  • Skrydis: Ženeva (apie 75 km), Šamberi (apie 115 km), Grenobilis (apie 200 km)

Apgyvendinimas Les Carroz d'Arâches

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Les Carroz d'Arâches

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...