Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Les Menuires

345 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,7
Slidin. trasų žemėlapis
Les Menuires - St. Martin
Slidin. trasų žemėlapis Les Menuires - St. Martin
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les Menuires - St. Martin
Aukščiausias taškas: 2 850 m
Žemiausias taškas: 1 450 m
Kurorto aukštis: 1 850 m
Iš viso keltuvų: 33
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 160 km
Trasos:
99 km
Trasos:
45 km
Trasos:
16 km

Slidinėjimo kelionės Les Menuires – vartai į 3 Vallées!

Les Menuires

Les Menuires yra 1850 m aukštyje, Bellevilletal, ten yra chalets iš medienos ir natūralaus akmens, kurie suteikia romantišką kurorto vaizdą. Kadangi šis kurortas puikiai pritaikytas šeimai ir čia yra didelis pasiūlymas vaikams, kurortas yra nominuotas titulu „Šeima Plus“. Palyginus su savo populiariu kaimyniniu kurortu Val Thorens, Les Menuires vilioja pigesnėmis kainomis, tačiau ten vis tiek rasite visus patogumus, kad atostogos kalnuose pavyktų gerai: apsnigtos trasos, įvairus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, pavyzdžiui, didysis sporto ir SPA centras 4500 m², platus gastronominis pasirinkimas, laukia, kad juos pažintumėte!

Les 3 Vallées

Sveiki atvykę į žymiąją „3 Vallées“, kurią sudaro Belleville, Courchevel ir Méribeltal! Jie kartu sudaro didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje, kurios aukštis siekia visiškai sniegu užtikrintą 3 230 m aukštį. Aukštų kalnų peizažas, išskirtinai ilgi ir įvairūs nusileidimai ir labai didelis Freeride galimybių pasiūlymas, Snowparks paverčia šią zoną nepamirštama! Kaimeliai trijuose slėniuose yra skirtingi – žavūs, elegantiški. Jau kelis metus vis dažniau čia galima rasti tradicinius namelius chalet ir apartamentų namus, kurie suteikia kurortui malonų bendrą vaizdą. Keltuvų sujungimas tarp slėnių yra labai geras: galite tiesiai patekti į grandiozinį „ski circus“ ir, pavyzdžiui, išbandyti Europos aukščiausiai esančią slidinėjimo stotį – 2 300 m!

Atvykimas Les Menuires

  • Traukinys: Moûtiers (apie 29 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 110 km), Ženeva (apie 150 km), Grenoblis (apie 185 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 190 km), Turinas (apie 255 km)

Apgyvendinimas Les Menuires

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Les Menuires

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...