Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Méribel

156 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 9,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Vallée de Méribel
Aukščiausias taškas: 2 952 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 450 m
Iš viso keltuvų: 42
Bugelinis keltuvas: 12
Krėsliniai keltuvai: 16
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 150 km
Trasos:
74 km
Trasos:
60 km
Trasos:
16 km

Slidinėjimo kelionės Méribel - 3 Vallées širdis!

Méribel

Dėl savo centrinės padėties pačioje 3 Vallées širdyje, Méribel yra labai populiarus. Iš čia galite puikiai pasiekti vienas iš didžiausių pasaulyje, kartu susijungusias slidinėjimo zonas. Méribel yra būdinga įprastos chalets, kurios yra pastatytos tradiciniu alpiniu stiliumi ir įtikina visus savo žavesiu. Daugelį apgyvendinimo įstaigų, dienos pabaigoje, galite pasiekti su slidėmis. Istorinis Méribel centras yra Méribel kaime (1400 m). Iš čia išauga Méribel-Mottaret (1750 m) su vietos slidinėjimo stotimi. Tradicinė ir tyli slidinėjimo vietovė pristato nuostabiai miškingą kraštovaizdį, kurį galite tyrinėti plačiai išsišakojusiame žiemos pėsčiųjų takų tinkle.

Les 3 Vallées

Sveiki atvykę į žymiąją „3 Vallées“, kurią sudaro Belleville, Courchevel ir Méribeltal! Jie kartu sudaro didžiausią kartu sujungtą slidinėjimo zoną pasaulyje, kurios aukštis siekia visiškai sniegu užtikrintą 3 230 m aukštį. Aukštų kalnų peizažas, išskirtinai ilgi ir įvairūs nusileidimai ir labai didelis Freeride galimybių pasiūlymas, Snowparks paverčia šią zoną nepamirštama! Kaimeliai trijuose slėniuose yra skirtingi – žavūs, elegantiški. Jau kelis metus vis dažniau čia galima rasti tradicinius namelius chalet ir apartamentų namus, kurie suteikia kurortui malonų bendrą vaizdą. Keltuvų sujungimas tarp slėnių yra labai geras: galite tiesiai patekti į grandiozinį „ski circus“ ir, pavyzdžiui, išbandyti Europos aukščiausiai esančią slidinėjimo stotį – 2 300 m!

Atvykimas Méribel

  • Traukinys: Moûtiers (apie 17 km)
  • Skrydis: Šamberi (apie 102 km), Ženeva (apie 135 km), Grenoblis (apie 174 km), Lioon (apie 177 km)

Apgyvendinimas Méribel

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Méribel

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...