Klientų atsiliepimai

Morillon

36 Atsiliepimų skaičius:

86 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,1
Slidinėjimo zona 8,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grand Massif
Aukščiausias taškas: 2 480 m
Žemiausias taškas: 697 m
Kurorto aukštis: 1 100 m
Iš viso keltuvų: 67
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 25
Didelė gondola: 8
Iš viso trasų: 265 km
Trasos:
135 km
Trasos:
95 km
Trasos:
35 km

Slidinėjimo kelionės Morillon – grįžimas į top-trasų teritoriją!

Morillon

Jei norite praleisti savo atostogas be turistų šurmulio, bet nenorite atsisakyti didelių trasų pasiūlimų, tuomet Merillon yra kaip tik jums. Tai yra laikoma idealiu pirmos klasės grįžimo zentru Grand Massif. Šis kaimas tęsiasi iki pietinio Giffre slėnio krašto intako į Arve. Iš Morillon 1100, galite tiesiogiai nuvykti į trasas virš vietovės. Čia virš 1100 m yra įsikūręs tipiškas ski-in-ski-out-kaimas.

Weiler kaimelis esantis virš 700 m aukščio vis dar atskleidžia tradicinį prancūziško kalnų kaimelio grožį. Tipiški medžiu apkalti nameliai yra išsidėstę aplink kaimo Saint-Christophe bažnyčią, kuri išliko nuo 16 a. Slidinėjimo zona esanti virš Morillon apima 30 km trasas su daugybe vaizdingų, greitųjų nusileidimų per eglių miškus. Šis kaimelis yra 2006 m. slidinėjimo olimpinio čempiono, Antoine Dénériaz, gimtinė.

Grand Massif

Slidinėjimo regionas Grand Massif, Hochsavoyen viduryje, yra permainingas ir įvairus. Jį supa gražus kalnų vaizdas, garsusis Mont Blanc, čia moderniu ir nepakartojamu būdu susiduria istorija. Nesvarbu, ar ramybė per amžius išdygusių kaimelių, ar slidinėjimo stotys - kontrastinis regionas yra neprilygstamas. Ne tik pradedantieji, bet ir profesionalai čia jausis puikiai. Lengvų ir vidutinio sunkumo lygio trasų pasiūlymas yra didelis ir įspūdingas. Už trasų ribų taip pat nelieka neišpildytų norų. Taip galima pažinti kalnų pasaulį ant daugybės lygumų slidinėjimo kilometrų arba ant panoraminių žiemos žygio takų, o užeigos arba restoranai kviečia poilsiui.

Atvykimas Morillon

  • Traukinys: Cluses (apie 15 km)
  • Skrydis: Ženeva (apie 70 km), Lionas (apie 195 km)

Apgyvendinimas Morillon

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Morillon

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...