Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Šamoni

34 Atsiliepimų skaičius:

87 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 8,7
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Šamoni
Aukščiausias taškas: 3 275 m
Žemiausias taškas: 1 000 m
Kurorto aukštis: 1 035 m
Iš viso keltuvų: 60
Bugelinis keltuvas: 26
Krėsliniai keltuvai: 22
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 172 km
Trasos:
57 km
Trasos:
76 km
Trasos:
39 km

Slidinėjimo kelionės Šamoni - aukščiausios klasės slidinėjimo malonumai!

Šamoni

Šamoni miestas randasi priešais įspūdingą Monblano kalną (4810 m). Didžiausia šio regiono vietovė savo svečiams siūlo puikų įėjimą į slidinėjimo regioną. Įvairios ir reiklios slidinėjimo zonos, kurios tęsiasi iki 3842 m aukščio, yra sugrupuotos aplink vadinamąją „Cham“ vietovę. Čia nuo trasų jums atsivers aukščiausios klasės slidinėjimo malonumai. Kasmet čia varžosi ekstremalūs slidininkai ir freerider iš viso pasaulio.

Šamoni miestas, 1924 m. buvo olimpinių žaidynių vieta, kuri atspindi senas tradicijas ir pasižymi išskirtiniais pasiūlymais turistams bei unikaliu kraštovaizdžiu. Čia 1035 m aukštyje, kiekvienas lankytojas turės unikalią panoramą. Didžiuoju grožiu, vietinių gyventojų yra vadinamos sniegu ir ledu šarvuotos Monblano viršūnės virš slėnio, kurios yra 4810 m aukštyje. Bet taip pat įspūdingos yra ir nepaprastai dantytos uolinės adatos, tokios kaip Drus (3754 m) arba Egijaus viršukalnė (3842 m). Miestas siūlo gyvybingą centrą su pėsčiųjų zona, daugybę restoranų ir kavinių bei puikius après-ski pasiūlymus. Nepaisant to Šamoni vietovė dar iki šių dienų išlaikė savo savojišką kaimo charakterį.

Monblanas

Tai yra „Europos stogas“, aukščiausias Alpių kalnas ir viena lankomiausių gamtos vietų pasaulyje. Nuo to laiko, kai 18-ajame amžiuje du britai pranešė apie savo įspūdingus įspūdžius ant Monblano, čia atvyksta daugybė turistų. 4810 m aukščio kalnas yra tarp Prancūzijos ir Italijos - ten, kur siena tiksliai eina abi šalys vis dar ginčijasi. Šiaurėje yra Prancūzijos Arve slėnis su Šamoni, svarbiausias laipiojimo į Monblaną pagrindas. Iš čia galėsite pakilti keltuvu, ilgiausia pasaulyje keltuvo atkarpa, 3 km atstumu be tarpinių atramų iki antro aukščiausio taško Europoje į 3777 m aukštį. Miestas įsitvirtino aukštai kalnuose kaip tarptautinis kalnų ir žiemos sporto entuziastų centras. Kalnų pietryčiuose yra italų Courmayeur, Aostos slėnyje.

Aplink uolėtą Koloss buvo sukurta garsi slidinėjimo zona, kur ne tik žiemos sporto entuziastai turi galimybę patirti Monblano ir aplinkinių viršukalnių bei ledynų žavesį. Téléphérique de l'Aiguille du Midi keltuvas nugabens jus nuo Šamoni į 3842 m aukštį iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į „Europos stogą“. Gondolos sustoja kelis kartus per 50 minučių kelionę - kurių metu galėsite padaryti nuotraukas.

Atvykimas Šamoni

  • Traukinys: Šamoni (vietovėje), Martinji (apie) 50 km), Aigle (apie 75 km)
  • Skrydis: Ženeva (apie 100 km), Šamberi (apie 150 km)

Apgyvendinimas Šamoni

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Šamoni

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...