Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

St. Colomban des Villards

8 Atsiliepimų skaičius:

87 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,8
Slidinėjimo zona 8,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Les Sybelles
Aukščiausias taškas: 2 620 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 100 m
Iš viso keltuvų: 68
Bugelinis keltuvas: 39
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 310 km
Trasos:
71 km
Trasos:
217 km
Trasos:
22 km

Slidinėjimo kelionės St. Colomban des Villards - mėgaukitės saule Savojos Alpių širdyje!

St. Colomban des Villards

Kiekvienas, nuvykęs į St. Colomban des Villards, iškart pastebės intymų 1100 m aukštyje įsikūrusio kaimelio žavesį. Vallée des Villards bendruomenėje gyvena vos 132 gyventojai, kurie visi nepaprastai didžiuojasi savo tėvynės tradicijomis. Juk vietos istorija siekia romėnų laikus. Ypač centre istoriją atspindi regionui būdingi seni namai iš medžio ir akmens, taip pat daugybė mažų koplyčių ir dvi Saint-Colomban ir Saint-Alban bažnyčios.

Dauguma vietinių St. Colomban des Villards gyventojų nuo šeštojo dešimtmečio pabaigos pragyvena iš slidinėjimo. Čia, miestelio pakraštyje, buvo pastatyti pirmieji keltuvai, kol po kurio laiko buvo sutikti pirmieji slidinėjimo poilsiautojai. 2003 m. susijungus penkioms kaimyninėms slidinėjimo zonoms į milžinišką Les Sybelles slidinėjimo zoną, idiliškas Vilards slėnis taip pat tapo vis populiaresnis. Kartu su modernia turistine infrastruktūra bendruomenė ir toliau pasižymi nuošalia ir ramia vieta.

Les Sybelles

Saulėtas slidinėjimo regionas Les Sybelles, esantis Savojos širdyje, apima šešias visai skirtingas vietoves ir daug mažų pavienių kaimelių. Šis žiemos sporto regionas, esantis prie Col de la Croix de Fer (2.067 m) ir nuolat besipliačiantis, vilioja keliautojus. Jis jau dabar yra vienas didžiausių slidinėjimo regionų Prancūzijoje. Čia gausu ne tik idiliškų vietovių, turinčių kalnų kaimelio dvasią, bet ir modernių – Les Sybelles kiekvienas ras sau tinkamą atostogų kryptį. Vienai slidinėjimo regiono sričiai suteiktas kokybės ženklas „Famille Plus“, nes čia šeimoms siūlomas platus pramogų pasirinkimas, vaikų priežiūros įstaigos. Ir už trasų ribų šis regionas turi ką pasiūlyti – žiemos žygių takus, lygumų slidinėjimą, pasivažinėjimą šunimis kinkytomis rogėmis arba žygį sniego batais, kad labiau pažintumėte kalnų pasaulį. Taip pat yra daug restoranų ir kalnų namelių, kurie lepina savo svečius tradiciniais savojiškais patiekalais.

Atvykimas St. Colomban des Villards

  • Traukinys: Saint-Avre (apie 10 km), Saint-Jean-de-Maurienne (apie 20 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 85 km), Grenobilis (apie 150 km), Lionas (apie 160 km)

Apgyvendinimas St. Colomban des Villards

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės St. Colomban des Villards

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...