Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

SuperDévoluy

3 306 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,3
Slidin. trasų žemėlapis
SuperDévoluy & La Joue du Loup
Slidin. trasų žemėlapis SuperDévoluy & La Joue du Loup
Informacija apie slidinėjimo zoną
SuperDévoluy & La Joue du Loup
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 1 500 m
Kurorto aukštis: 1 500 m
Iš viso keltuvų: 23
Bugelinis keltuvas: 17
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 100 km
Trasos:
55 km
Trasos:
35 km
Trasos:
10 km

Slidinėjimo kelionės SuperDévoluy – nepakartojamos, saulės apšviestos ir padengtos sniegu trasos!

SuperDévoluy

SuperDévoluy yra nutolęs 92 km į pietryčius nuo Grenoblio, kurį galima lengvai pasiekti autostrada arba nacionaliniais keliais. Vietovė, kitaip dar vadinama „Famille Plus Montagne“, yra pritaikyta šeimoms ir gali pasiūlyti įvairius užsiėmimus skirtingo amžiaus žmonėms. Vietovės centre dominuoja dvi apartamentų teritorijos, kuriose yra prekybos centrai. Čia jūs galite apsipirkti daugybėje parduotuvių, apsilankyti jaukiose kavinėse ir baruose. Kai kurie restoranai vilioja svečius malonia aplinka ir firminiais patiekalais, todėl čia puikiai galėsite praleisti laiką po įvairiapusiškos slidinėjimo dienos. Nauja SuperDévoluy išmaniojo telefono programėlė jums siūlo prieigą prie įvairios informacijos, slidinėjimo trasų žemėlapį, aukščio skirtumo matuoklį ir žaidimus.

Dévoluy

Prancūzijos pietuose, prie pat kaimyninės Italijos sienos, kyšo įspūdingos Pajūrio Alpių viršūnės. Kalnų grupė, esanti pietvakarių Alpėse 3.297 m aukštyje, siūlo ne tik pasilinksminimą sniego apsupty, bet ir mėgavimąsi saulės spindulius. Šlaitai žemiau Pierra d’Agnières (2.510 m) iš pradžių statūs, o paskui nuožulnūs, atveria sniego rojų Pajūrio Alpėse! Aplink Massif du Dévoluy žiemos sporto mėgėjų laukia apie 100 km įvairaus sunkumo lygio slidinėjimo trasų. Puiki infrastruktūra ir modernios sniego gaminimo įrangos užtikrina, kad smagiai jaustųsi ne tik suaugę, bet ir mažieji keliautojai.

Atvykimas SuperDévoluy

  • Traukinys: Veynes Dévoluy (apie 35 km)
  • Skrydis: Grenoblis (apie 140 km), Chambéry (160 km), Lyon-Saint Exupéry (apie 185 km), Marselis (apie 220 km)

Apgyvendinimas SuperDévoluy

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės SuperDévoluy

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...