Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Tignes

339 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,5
Slidin. trasų žemėlapis
Tignes - Val d'Isère
Slidin. trasų žemėlapis Tignes - Val d'Isère
Informacija apie slidinėjimo zoną
Tignes - Val d'Isère
Aukščiausias taškas: 3 456 m
Žemiausias taškas: 1 550 m
Kurorto aukštis: 2 100 m
Iš viso keltuvų: 86
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 41
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 300 km
Trasos:
170 km
Trasos:
78 km
Trasos:
52 km
Ski routes: 20 km

Slidinėjimo kelionės Tignes - aukštų viršūnių slidinėjimo zona!

Tignes

Prancūzijos sporto laikraštis L'Equipe patvirtino: Tignes (2.100 m) yra „sportiškiausias miestas“. Kaip laikraštis praneša, 85 procentai svečių sportuoja Tignes kurorte. Aukštos kokybės sportininkai atvyksta čia treniruotis ir dalyvauti tarptautinėse varžybose. Su žodžiu „sportiškas“ turima omenyje ne tik slidinėjimo sportą. Kurortas, kuriame nevažiuoja automobiliai, ir kuriame yra pamėgta slidinėjimo zona ir ledyno slidinėjimo trasos prie Grande Motte (3.656 m), kurios yra atidarytos ir vasarą, yra įdomus. Taigi, galimybė Tignes aktyviai praleisti laiką yra toli gražu neišnaudota.

Ten galima čiuožti ant ledo, išbandyti ledo nardymą, žygį sniego batais, heliskiing, snowkiting, kopimą ledo kaskadomis arba pasivažinėjimą sniego motoroleriu - čia beveik nelieka neišpildytų norų. Ir visa tai, nors ir Tignes 1952 m. buvo panardintas į tvenkinį „Lac du Chevril“. Tai, kas galiausiai atsirado 300 m aukščiau, šiandien yra ne tik viena aukščiausiai esančių bendruomenių Europoje, bet ir moderni slidinėjimo zona. Trys kurorto dalys, kurios yra išsidėstę aplink ežerą su ledo sporto galimybėmis, siūlo ir jaunai publikai įvairius restoranus ir įvairų Apres Ski pasirinkimą.

Espace Killy

Sveiki atvykę į „Espace Killy“, į ten, kur treniruojasi pasaulio čempionai ir kur 9 1/2 mėnesius per metus viskas sukasi tik apie viena– slidinėjimą! Gigantiškas, trijų kartų Grenoblio olimpinio čempiono vardu, Jean-Claude Killy, pavadintas „ski circuit“ turi 300 km ilgio slidinėjimo trasas ir 86 keltuvus. Ten įvyko olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybos 1968 m. ir 1992 m. 2009 m. regionas tapo pasaulio slidinėjimo varžybų veiksmo vieta! Per tris kalnus ir du slėnius driekiasi penkių žvaigždučių slidinėjimo zona, kuri Tignes ir Val d'Isère sujungia kartu ir priverčia stipriau plakti kiekvieno slidininko širdį. Čia jūs rasite daugybę laisvo stiliaus slidinėjimo nusileidimų, ledyno slidinėjimo trasos, nusileidimus mišku, pasaulyje žinomas slidinėjimo varžybų trasas ir mogulinius šlaitus. Taip pat yra pradedančiųjų slidinėjimo trasos, kurias iš dalies jungia nemokami keltuvai. Sniegą garantuoja aukštis (1550 - 3456 m) ir vienas patraukliausių ledynų Alpių kalnuose, Grande Motte.

Atvykimas Tignes

  • Traukinys: Bourg Saint Maurice (apie 30 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 145 km), Turinas (apie 165 km), Ženeva (apie 175 km), Grenoblis (apie 220 km)

Apgyvendinimas Tignes

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Tignes

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...