Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Val d'Isère

48 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,5
Slidinėjimo zona 9,7
Slidin. trasų žemėlapis
Tignes - Val d'Isère
Slidin. trasų žemėlapis Tignes - Val d'Isère
Informacija apie slidinėjimo zoną
Tignes - Val d'Isère
Aukščiausias taškas: 3 456 m
Žemiausias taškas: 1 550 m
Kurorto aukštis: 1 850 m
Iš viso keltuvų: 86
Bugelinis keltuvas: 34
Krėsliniai keltuvai: 41
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 300 km
Trasos:
170 km
Trasos:
78 km
Trasos:
52 km
Ski routes: 20 km

Slidinėjimo kelionės Val d'Isère – Slidinėjimas visame pasaulyje žinomose lenktynių trasose!

Val d'Isère

Nuo 1992 m. olimpinių žaidynių konkurso, Val d'Isère (1850 m) yra laikomas pirmos klasės prancūzų žiemos sporto kurortu. XVI a. kaimas, kuris yra laikomas istoriniu centru, sugebėjo išlaikyti savo savojišką žavesį net iki dabar, taip pat ir naujuose pastatuose, dėmesys buvo atkreiptas į vietos stilių. Jau nuo 1934 m. pionieriai čia įkūrė slidinėjimo sporto mokyklą ir pastatė pirmąjį slidinėjimo keltuvą. Nuo tada tolesnis vystymasis sparčiai progresavo. Jau 50 m. šioje šiltoje žiemos sporto vietovėje susirenka „aukščiausios klasės" alpių slidinėjimo lenktynininkai, kurie kartu atidaro žiemos sezoną. Ne tik ramus eismas miesto centre ir vis labiau išvystyta infrastruktūra bet ir daugybė jaukių kavinių, restoranų, ir parduotuvių sukuria idealią, regionui būdingą atmosferą, žiemos atostogoms!

Espace Killy

Sveiki atvykę į „Espace Killy“, į ten, kur treniruojasi pasaulio čempionai ir kur 9 1/2 mėnesius per metus viskas sukasi tik apie viena– slidinėjimą! Gigantiškas, trijų kartų Grenoblio olimpinio čempiono vardu, Jean-Claude Killy, pavadintas „ski circuit“ turi 300 km ilgio slidinėjimo trasas ir 86 keltuvus. Ten įvyko olimpinių žaidynių kalnų slidinėjimo varžybos 1968 m. ir 1992 m. 2009 m. regionas tapo pasaulio slidinėjimo varžybų veiksmo vieta! Per tris kalnus ir du slėnius driekiasi penkių žvaigždučių slidinėjimo zona, kuri Tignes ir Val d'Isère sujungia kartu ir priverčia stipriau plakti kiekvieno slidininko širdį. Čia jūs rasite daugybę laisvo stiliaus slidinėjimo nusileidimų, ledyno slidinėjimo trasos, nusileidimus mišku, pasaulyje žinomas slidinėjimo varžybų trasas ir mogulinius šlaitus. Taip pat yra pradedančiųjų slidinėjimo trasos, kurias iš dalies jungia nemokami keltuvai. Sniegą garantuoja aukštis (1550 - 3456 m) ir vienas patraukliausių ledynų Alpių kalnuose, Grande Motte.

Atvykimas Val d'Isère

  • Traukinys: Bourg-St.-Maurice (apie 30 km)
  • Skrydis: Šamberi (apie 145 km), Ženeva (apie 225 km), Grenobilis (apie 220 km), Lionas (apie 220 km)

Apgyvendinimas Val d'Isère

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Val d'Isère

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...