Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Valmorel

125 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,5
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grand Domaine
Aukščiausias taškas: 2 550 m
Žemiausias taškas: 1 250 m
Kurorto aukštis: 1 400 m
Iš viso keltuvų: 52
Bugelinis keltuvas: 32
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 3
Iš viso trasų: 165 km
Trasos:
115 km
Trasos:
35 km
Trasos:
15 km
Ski routes: 7 km

Slidinėjimo kelionės Valmorel – paprastai patrauklus!

Valmorel

Valmorel įkūnija idealią austriško jaukumo ir prancūziško funkcionalumo derinį. Vietovės centras, be automobilių, išsiskiria savo savojišku statybos stiliumi, mažomis boutiquen parduotuvėmis, jaukiomis tavernomis ir žavia barų atmosfera, vos už kelių metrų baigasi trasa, pačiame vietovės viduryje. Apartamentų rezidencija apstatyta mediena ir natūraliais akmenimis yra išsidėsčiusi keliose vietose aplink centrą ir turi geriausią, tiesioginę prieigą prie trasos. Patraukli slidinėjimo zona su 165 km trasomis nepaliks atvirų norų. Priešais milžinišką „Massif de la Lauzière" ir „Cheval Noir" (2832 m), Valmorel yra virš 1400 m aukščio - netoli nuo garsiojo „Trois Vallées".

Su savo tradicinėmis chalets nameliais iš akmens ir medžio buvo sukurtas originalus kalnų kaimelis. Vietoves centras siūlo jums spalvingai nudažytus namelius, vingiuotas, siauras gatveles, arkas ir aikštes, su jaukia atmosfera, nors tai galite retai surasti prancūziškose Alpėse. Dienos metu čia yra labai ramu, tačiau vakare jus kviečia švesti barai ir diskoteka. Tiems, kurie norės ramiai užbaigti savo dieną, turės alternatyvą nueiti į jaukų restoraną arba mažą užeigą.

Le Grand Domaine

Žemiau įspūdingojo Col de la Madeleine ir tiesiai ant trasų, beveik 1400 m aukštyje, atsiranda Grand Domaine vietovės. Šio paprasto ir jaukaus kalnų kaimelio vietovei yra būdingas saulėtumas ir puikios atvykimo galimybės į slidinėjimo zoną. Dėl susijungimo su Grand Domaine čia galėsite patirti 165 km, neribotų trasų pramogas. 56 modernių keltuvų įranga, garantuoja patogų ir greitą transportavimą į fantastiškas slidinėjimo zonų vietas. Po ilgos slidinėjimo dienos jūsų lauks labai jaukus Après-Ski, kuris yra toli nuo slidinėjimo šurmulio.

Atvykimas Valmorel

  • Traukinys: Moûtiers-Salins (apie 20 km)
  • Skrydis: Chambéry (apie 95 km), Genf (apie 130 km), Grenoble (apie 160 km), Lyon (apie 175 km)

Apgyvendinimas Valmorel

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Valmorel

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...