Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Vars

86 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
La Forêt Blanche
Aukščiausias taškas: 2 750 m
Žemiausias taškas: 1 650 m
Kurorto aukštis: 1 850 m
Iš viso keltuvų: 35
Bugelinis keltuvas: 16
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 185 km
Trasos:
75 km
Trasos:
90 km
Trasos:
20 km

Slidinėjimo kelionės Vars - žiemos rojus „baltajame miške“!

Vars

Saulėtosios Vars vietovės „La Forêt Blanche“ slidinėjimo zona yra viena iš populiariausių žiemos sporto vietovių Jūrų Alpėse. Šiuolaikinę slidinėjimo vietovę sudaro keturi kaimeliai St. Marcellin, St. Marie, St. Catherine ir Les Claux, kurie yra ypač populiarūs tarp šeimų su vaikais ir jaunų žiemos sporto entuziastų. Dėl savo 1850 m aukščio ir nepaisant saulėtų dienų skaičiaus, kuris viršija vidurkį, ši vietovė yra viena iš sniegingiausių slidinėjimo vietovių Prancūzijoje. Freestyler mėgėjams šioje slidinėjimo zonoje vyrauja rojaus sąlygos su 4 skirtingais funparks.

La Forêt Blanche

La Forêt Blanche arba kitaip „baltasis miškas“ kasmet pritraukia daugybę žiemos sporto entuziastų į pietines Jūrų Alpes. Daugiau nei 80 procentų slidinėjimo zonos trasų yra virš 2000 m aukščio, todėl tai garantuoja jums tikrai daug sniego. Išskirtinai daug saulėtų dienų užtikrina atpalaiduojančias linksmybes sniege. Šioje slidinėjimo zonoje, kurioje dažniausiai yra lengvo ir vidutinio lygio trasos, ypač gerai jausis šeimos ir pradedantieji slidininkai. Tiems kas už trasų norės pasimėgauti prancūziška nuotaika, tuomet Forêt Blanche yra kaip tik jums: daugybė restoranų ir barų siūlo fondiu arba raclette bei vietinius vynus ir sūrius.

Atvykimas Vars

  • Traukinys: Mont-Dauphin (apie 20 km), Briancon (apie 50 km)
  • Skrydis: Nica (apie 160 km), Turinas (apie 170 km), Grenoblis (apie 210 km)

Apgyvendinimas Vars

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Vars

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...