Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Vaujany (Alpe d'Huez)

1 139 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,9
Slidin. trasų žemėlapis
Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Slidin. trasų žemėlapis Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Informacija apie slidinėjimo zoną
Alpe d'Huez Grand Domaine Ski
Aukščiausias taškas: 3 330 m
Žemiausias taškas: 1 125 m
Kurorto aukštis: 1 250 m
Iš viso keltuvų: 71
Bugelinis keltuvas: 29
Krėsliniai keltuvai: 23
Didelė gondola: 19
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
70 km
Trasos:
130 km
Trasos:
50 km

Slidinėjimo kelionės Vaujany - malonumas ant trasų ir prancūziškas jaukumas!

Vaujany (Alpe d'Huez)

Beveik nėra kurorto Alpėse, kuriame taip sėkmingai derėtų tradicija ir modernumas kaip Vaujany. Šeimoms pritaikytas kurortas su vingiuotomis gatvelėmis yra idiliškas kaimelis su tradiciniu Alpių kalnų žavesiu. Praeityje Vaujanys gyventojai priklausė nuo žemės ūkio, tačiau tai pakito po karo. Vaujany, dėl rezervuaro slėnyje su hidroelektrine, priklauso Prancūzijos turtingiausiai bendruomenei.

Kadangi buvo pastatyta viena moderniausių gondolų Prancūzijoje, Vaujany dabar yra puikiai sujungtas su slidinėjimo zona Alpe d'Huez Grand Domaine. Kurortas siūlo įvairias laisvalaikio pramogas – didelė SPA vonia, ledo čiuožykla su didele tribūna žiūrovams ir boulingas. Tie, kurių kojos pavargsta, gali naudotis moderniais eskalatoriais, kurie kartu sujungia įvairias kurorto vietas. Vaujany taip pat rasite daugybę restoranų, picerijų ir kelis barus.

Oisans

Oisans regionas yra Prancūzijos aukštosiose Alpėse ir laukia jūsų su didinga Barre des Écrins (4.102 m) viršūne, kuri yra piečiausia keturis tūkstančius siekianti Alpių viršūnė. Iš pietinės pusės nusidriekia nuožulnios Maritime Alpės, kurios į Côte d’Azur pusę link Viduržemio jūros po truputį žemėja. Regionui priklauso žymiausi Belledonne, Écrins ir Grandes Rousses masyvai. Dviračių fanai pažįsta šią vietovę kuo puikiausiai dėl čia vykstančių Tour de France varžybų, nes čia dažnai organizuojami sunkiausi etapai, pavyzdžiui, į Alpe d'Huez. Net ir žiemą regionas Oisans yra poilsiautojų labai pamėgtas. Purus sniegas ir šviečianti saulė vilioja žiemos mėnesiais lankytojus atvykti į šį regioną, kuriame yra daug žinomų žiemos sporto kurortų.

Atvykimas Vaujany (Alpe d'Huez)

  • Traukinys: Grenoblis (apie 55 km)
  • Skrydis: Grenoblis (apie 96 km), Chambery (apie 121 km), Lionas (apie 141 km), Turinas (apie 200 km), Ženeva (apie 200 km)

Apgyvendinimas Vaujany (Alpe d'Huez)

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Vaujany (Alpe d'Huez)

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...