Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Meiringen-Hasliberg

576 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,8
Slidinėjimo zonos 8,4
Informacija apie slidinėjimo regioną
Meiringen-Hasliberg
Aukščiausias taškas: 2 433 m
Žemiausias taškas: 1 055 m
Iš viso keltuvų: 15
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 5
Iš viso trasų: 60 km
Trasos:
20 km
Trasos:
34 km
Trasos:
6 km

Slidinėjimo kelionės Meiringen-Hasliberg - žiemos atostogos visai šeimai!

Haslital su savo populiariomis ir visai šeimai pukiai tinkamomis žiemos sporto vietovėmis yra pačiame Berner Oberlandes viduryje. Čia galėsite mėgautis fantastiškais vaizdais į Glogghüs (2534 m) ir Rothorn (2525 m) kalnų panoramą. Šis regionas tikrai privers greičiau plakti kiekvieno žiemos sporto gerbėjo širdį: su 60 km ilgio trasomis, snowpark, daugybe „off-piste" variantų ir 18,5 km trasomis čia rasite daug įvairovės - tikros žiemos linksmybės čia jums bus tikrai garantuotos! Leisdžiantis šiomis trasomis, jums nereiks ieškoti daugiau laisvalaikio praleidimo galimybių. Haslital, atsipalaidavimas, kultūra ir paramogos yra labai svarbios. Už įvairiapusius ir daugybę vaikams skirtų pasiūlymų, šis regionas buvo apdovanotas „svetingumas šeimoms“, kokybės ženklu!

Meiringen

Pamėgtasis Meiringen yra viena iš populiariausių vietų gražiajme Berner Oberland. Saulėta, pagrindinė Haslitals vietovė yra apie 600 m aukštyje, Rothorns papėdėje. Gondolos dėka iš Meiringen į Hasliberg-Reuti lengvai pateksite į nuostabią slidinėjimo zoną. Meiringen buvo gerai žinomas dėl savo saldaus morengo deserto bei Šerloko Holmso išradėjo, sero Arthuro Conano Doyle'io, kuris šios vietovės peizažą užfiksavo savo knygoje. Taigi nenuostabu, …
Informacija apie vietovę

Vietovės Meiringen-Hasliberg

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...