Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Mürren

14 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 8,6
Informacija apie slidinėjimo zoną
Mürren-Schilthorn
Aukščiausias taškas: 2 970 m
Žemiausias taškas: 796 m
Kurorto aukštis: 1 650 m
Iš viso keltuvų: 16
Bugelinis keltuvas: 3
Krėsliniai keltuvai: 7
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 51 km
Trasos:
19 km
Trasos:
23 km
Trasos:
9 km
Ski routes: 3 km

Slidinėjimo kelionės Mürren – panoraminis kaimas Jungfrau regione!

Mürren

Kalnų kaimas Mürren Berno Oberlande yra virš Lauterbrunnen slėnio, plokščiakalnyje 1650 m aukštyje, todėl yra aukščiausia nuolat apgyvendinta gyvenvietė Berno kantone. Dėl savo vietos čia atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas, nes priešais uolų terasą pasitinka garsiosios Eiger, Mönch ir Jungfrau kalnų grandinės. Į šią aukščiausią vietą galite patekti tik kalnų keltuvais – iš Lauterbrunnen traukiniu arba gondola ir iš gretimo miesto Stechelberg su Schilthornbahn keltuvu.

Pačiame Mürren nėra automobilių, o pasiekę viršūnę galite apeiti tik pėsčiomis. Tačiau nesijaudinkite: atstumai Mürren yra nedideli. Valserio gyvenvietė su savo klasikiniais nameliais skleidžia nepriekaištingą kalnų kaimelio žavesį ir nors čia gyvena mažiau nei 500 vietinių gyventojų, kaime vyksta gyvas gyvenimas su festivaliais ir sporto renginiais, tokiais kaip garsiosios Inferno kalnų lenktynės.

Be slidinėjimo, aktyvūs žmonės Schilthorn ras daugybę laisvalaikio pramogų. Pavyzdžiui, Mürren kalnų sporto centre galite sportuoti ar atsipalaiduoti, čiuožti ant ledo atviroje dirbtinio ledo čiuožykloje arba tyrinėti apylinkes rogučių trasose ir žiemos pėsčiųjų takuose.

Jungfrau Region

Eigeri, Mönch ir Jungfrau su garsiuoju Eiger šiauriniu veidu yra Jungfrau regiono prekės ženklai. Įsikūręs Berno Oberlando širdyje, vietovė tęsiasi nuo Interlaken iki Jungfrau masyvo viršūnių. Įspūdinga kalnų panorama ir krištolo skaidrumo ežerai kasmet pritraukia tūkstančius turistų į garsiuosius kurortus. Šiame regione saugomi kai kurie lobiai, pavyzdžiui, „Jungfrau-Aletsch-Bietschhorn“ su ilgiausia ledo srove Alpėse (22 km), kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tikriausiai ne mažiau žinomas ir restoranas „Piz Gloria“ ant Šiltorno (2970 m), tapęs Džeimso Bondo filmo „Apie jos didenybės slaptąją tarnybą“ fonas. „Top of Europe“ yra aukščiausia traukinių stotis Europoje, kuri yra 3454 m aukštyje. Jungfrau regionas žiemos sporto mėgėjams yra kaip Eldorad.

Atvykimas Mürren

  • Traukinys: Stechelberg (apie 6 km), Lauterbrunnen (apie 10 km)
  • Skrydis: Bernas (apie 70 km), Ciurichas (apie 150 km), Ženeva (apie 195 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais