Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Val d'Anniviers

161 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,9
Slidinėjimo zonos 8,5
Informacija apie slidinėjimo regioną
Val d'Anniviers
Aukščiausias taškas: 3 025 m
Žemiausias taškas: 1 341 m
Iš viso keltuvų: 42
Bugelinis keltuvas: 27
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 7
Iš viso trasų: 195 km
Trasos:
60 km
Trasos:
92 km
Trasos:
43 km
Ski routes: 15 km

Slidinėjimo kelionės Val d'Anniviers – alpių slėnis su kalnų ir ežerų panorama!

Įsikūręs nepakartojamame kraštovaizdyje su milžiniškomis keturių tūkstančių metrų Šveicarijos Wallis viršūnėmis ir turkio spalvos mėlynu vandeniu Moiry rezervuare yra Val d'Anniviers Alpių slėnis, vokiškai „Eifisch Valley“. Jis driekiasi Rhone sliu nuo Sierre-Siders miestelio, garsėjančio dėl savo vyno, per ramų Zinal kurortą iki galingo kalnų masyvo „Grande Couronne“ („Große Krone“) - įskaitant visame pasaulyje garsų Matterhorn (4478 m) ir Weisshorn (4505 m).

Slėnis siūlo platų laisvalaikio pasirinkimą. Žiemos sportas čia yra ypač populiarus, nes Vercorin (1330 m), Grimentz (1553 m), Zinal (1675 m), St-Luc (1655 m) ir Chandolin (1936 m) vietovės buvo sujungtos į didelį žiemos sporto regioną. 1340–3026 m aukštyje slidininkai ir snieglentininkai ras apie 200 km ilgio įvairiausias trasas su skirtingais sunkumo lygiais, taip pat freeride galimybes ir funparks. Čia taip pat rasite didelį laisvalaikio pramogų pasirinkimą ir už trasos ribų: slidinėjimas su padanga, čiuožinėjimas su pačiūžomis, kopinėjimas ledu, slidinėjimas su rogutėmis, žiemos žygis ar skrydis parasparniu. Zinal vietovėje taip pat galėsite mėgautis baseinu, sauna ir sūkurine vonia. Visa šeima galės bandyti išnarplioti keblų galvosukį Escape-Room, Grimentz.

Būtinai paragaukite tradicinę Wallis raclette ir ypatingą „ledyninį vyną“. Oksidacinis baltasis vynas primena Sherry ir yra brandinamas vietoje, didesniame nei 1200 m aukštyje, daug metų spaudžiamas ir brandinamas maumedžio statinėse prie ledyno.

Vercorin

Crêt du Midi papėdėje (2332 m) su 600 gyventojų randasi Vercorin kaimelis, 1330 m aukštyje. Netoli Sjero miesto iš Švecarijos vietovės galėsite mėgautis puikiu Rhone slėnio vaizdu. Žiemos sporto entuziastai galės eiti tiesiai į to paties pavadinimo slidinėjimo zoną Vercorine ir mėgautis slidinėjimo teikiamomis pramogomis. Dėl savo vietos Vercorin taip pat kviečia jus į svajinguis pasivaikščiojimus po sniegu padengtus ir nepaliestus žiemos …
Informacija apie vietovę

Zinal

Įspūdingo „Kaiserkrone“ kalnų kraštovaizdžio apsuptas poilsio kurortas Zinal yra Val d'Anniviers gale, prancūziškai kalbančioje Valė dalyje. Iš pirmo žvilgsnio šiek tiek nepastebimas, buvęs Maiensäss – ypatinga Alpių ganyklos forma su trobelėmis ir arklidėmis, skleidžia savo žavesį. Poilsiautojų laukia ne tik gerai išsilaikę „iš praeities“ trobelės, bet ir jaukūs restoranėliai bei barai, kviečiantys dieną užbaigti geroje kompanijoje. Dėl …
Informacija apie vietovę

Vietovės Val d'Anniviers

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...