Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Altaussee

9 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,8
Slidinėjimo zona 7,3

Lygumų slidinėjimas Altaussee

Informacija apie lygumų slidinėjimą

13 km km lygumų slidin. trasų:

Ausseerland – Salzkammergut lygumų slidinėjimo regione galite tikėtis daugiau nei 200 km įvairaus sudėtingumo lygumų trasų. Žiedinė trasa, esantis tiesiai Altaussee (13 km), yra klasikinis ir tinkamas čiuožti bei veda per nuostabų kraštovaizdį, pradedant nuo Loser Skiarenabis iki Blaa Alm. Nuo Blaa Alm jis leidžiasi žemyn Ausseer Rettenbachalm kryptimi iki žemiausios trasos taško.

Maždaug už 5 km esančiame Bad Aussee mieste iš viso rasite 34 km lygumų trasų, iš kurių atsiveria nepakartojami Dachstein ir Loser vaizdai. Trasa nuves jus per gražią Reiterplatau į Sommersbergsee. Kelias atgal yra per golfo aikštyną.

Apgyvendinimas Altaussee

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Lygumų slidinėjimas Altaussee

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais