Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Altaussee

9 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,8
Slidinėjimo zona 7,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
Schneebären Card
Aukščiausias taškas: 1 965 m
Žemiausias taškas: 850 m
Kurorto aukštis: 727 m
Iš viso keltuvų: 47
Bugelinis keltuvas: 33
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 128 km
Trasos:
64 km
Trasos:
52 km
Trasos:
12 km
Ski routes: 5 km

Slidinėjimo kelionės Altaussee - skanėstas!

Altaussee

Altaussee (apie 1800 gyv.) – idiliškas gryno oro kurortas ant to paties pavadinimo ežero kranto, 727 m aukštyje. Pirmoji gyvenvietė ir druskos kasyba dokumentuose pirmą kartą paminėta 1147 m. Nuostabi miestelio vieta poilsio ieškančius žmones, tarp jų ir žinomus rašytojus, traukė jau XIX a. Druskos kasykla, kurioje ir šiandien kasama druska, antrojo pasaulinio karo metais buvo vogtų meno vertybių saugykla. Apsilankyti vadinamajame „druskos pasaulyje“ yra tikrai verta. Ausseerland siūlo daugybę sporto ir laisvalaikio galimybių. Svarbiausia yra veikla prie užšalusio ežero ir aplink jį, pvz., čiuožimas ant ledo, kerlingas, žygiai sniegbačiais ir žiemos jodinėjimas, kur galėsite geriausiai mėgautis žiemos atmosfera. Jei norite paragauti regiono kulinarinių patiekalų, rasite platų asortimentą – nuo ​​paprastų užkandžių iki apdovanojimus pelniusių restoranų.

Štirijos Salzkammergut

Štirijos Salzkammergut, kurį sudaro Ausseerland ir Hinterberger Tal, yra regionas, kuriame buvo išsaugota daug originalių tradicijų. Liaudies muzika, šokiai ir kostiumai čia vaidina svarbų vaidmenį. Daug kur vis dar pristatomi amatai, tokie kaip tekstilės marginimas, odinių rūbų ir drabužių siuvimas. Šis originalumas ir įvairus kraštovaizdis su kalnų slėniais, Trauno upių sistema, daugybe ežerų ir kalnų viršūnių, pavyzdžiui, dominuojančio Dachšteino ir Negyvuoju kalnynu, daro vietovę unikalią.

Atvykimas Altaussee

  • Traukinys: Bad Aussee (apie 10 km)
  • Skrydis: Gracas (apie 180 km), Klagenfurtas (apie 200 km)

Apgyvendinimas Altaussee

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Altaussee

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...