Altenmarkt
288 Atsiliepimų skaičius:
97 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 176 m |
| Žemiausias taškas: | 740 m |
| Kurorto aukštis: | 850 m |
| Iš viso keltuvų: | 93 |
| Didelė gondola: | 21 |
| Krėsliniai keltuvai: | 33 |
| Bugelinis keltuvas: | 29 |
| Magiški kilimai: | 10 |
| Iš viso trasų: | 210 km |
|
Trasos:
|
90 km |
|
Trasos:
|
110 km |
|
Trasos:
|
10 km |
| Ski routes: | 21 km |
Orai & Sniego gylis Altenmarkt
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 68 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 182,4 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-11 |
Rytoj
26-05-12 |
Tr.
26-05-13 |
Kt.
26-05-14 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | -1 / 5 °C | -6 / -2 °C | -7 / 3 °C | -2 / 4 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 4 h | 4 h | 4 h | 4 h |
| Naujas sniegas | 8 cm | 5 cm | 0 cm | 6 cm |
| Sniego riba | 1 900 m | 1 000 m | 1 600 m | 1 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 5 °C | 2 °C | -1 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 20 km/val. | 35 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 2 cm | 2 cm |
| Sniego riba | 2 300 m | 2 400 m | 2 000 m | 1 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -4 °C | -5 °C | -4 °C | -6 °C |
| Vėjo greitis | 35 km/val. | 45 km/val. | 35 km/val. | 25 km/val. |
| Naujas sniegas | 4 cm | 5 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 800 m | 1 100 m | 1 300 m | 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -3 °C | 3 °C | 2 °C | -1 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 2 000 m | 2 000 m | 1 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -1 °C | 1 °C | 1 °C | -1 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 1 cm | 2 cm | 2 cm |
| Sniego riba | 1 700 m | 1 900 m | 2 000 m | 1 800 m |
|
Šiandien
26-05-11 |
Rytoj
26-05-12 |
Tr.
26-05-13 |
Kt.
26-05-14 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 7 / 17 °C | 1 / 8 °C | 0 / 14 °C | 2 / 14 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 5 h | 2 h | 4 h | 4 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 000 m | 1 100 m | 1 600 m | 1 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 15 °C | 9 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 300 m | 2 400 m | 2 000 m | 1 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 5 °C | 5 °C | 1 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 15 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 1 100 m | 1 200 m | 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 2 °C | 12 °C | 10 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 900 m | 2 000 m | 2 000 m | 1 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 13 °C | 10 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 600 m | 1 900 m | 2 000 m | 1 800 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 5 h | 10 h | 7 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 6 h |
| 57 | 0 | 8 | 0 | 9 | 69 | 84 | 19 | 50 | 97 | 67 | 29 |
| 14 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | 8 | 4 | 8 | 12 | 10 | 7 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



