Klientų atsiliepimai

Altenmarkt

254 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Salzburger Sportwelt
Aukščiausias taškas: 2 188 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 850 m
Iš viso keltuvų: 97
Bugelinis keltuvas: 40
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 22
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
110 km
Trasos:
121 km
Trasos:
19 km
Ski routes: 18 km

Slidinėjimo kelionės Altenmarkt - mėgaukitės begalinėmis Ski amadé platybėmis!

Altenmarkt

Altenmarkt yra vaizdingoje aplinkoje, turi 850 m aukščio skirtumą ir yra Salzburger Sportwelt viduryje. Keletas bažnyčių ir koplyčių apibūdina idilišką vietovės vaizdą. Jau kelis kartus Altenmarkt įvyko įvairūs žiemos sporto renginiai, tarp kurių Freestyle pasaulio čempionato varžybos arba Alpių slidinėjimo pasaulio taurės renginiai. Įėjimas į šią rojaus slidinėjimo zoną yra per sujungtus slėnius Radstadt-Altenmarkt.

Po įvairiapusiškos dienos ant trasų, galėsite naudotis įvairiomis laisvalaikio pramogomis. Mėgstantys apsipirkti čia ras daug mažų parduotuvėlių ir butikų, kurie jus kviečia pasivaikščiojimui. Sporto fanai gali leistis rogėmis nuo kalno arba žavėtis įspūdinga aplinka einant pasivaikščioti. Tie, kuriems patinka laiką leisti jaukiau, gali atšvęsti praėjusią dieną vakarais užeigose .

Salzburger Sportwelt - Ski amadé

Slidinėjimo regionas Ski amadé nustato standartus žiemos sporto šakose! Sujungus penkis slidinėjimo regionus, iškilo beveik tobulas žiemos rojus, kuris išpildo visų norus! 25 slidinėjimo regiono asociacijos kaimai, kuriuos sudaro 5 regionai, pasižymi savitu žavesiu ir sėkmingai derina gyvybingumą ir jaukų kaimo charakterį. Pasinaudokite puikiais slidinėjimo regionais ir mėgaukitės kasdien puikiomis sąlygomis trasose. Nesvarbu, didelis ar mažas, senas ar jaunas, ieškantys nesibaigiančio malonumo ant trasų, čia yra tinkamose rankose! Apres Ski galima praleisti įvairiai, jeigu tik yra noro: linksmintis vakarėliuose, sportuoti ar kitaip smagiai praleisti laiką. Įsitikinkite patys ir mėgaukitės grandiozinėmis atostogomis šiame unikaliame slidinėjimo regione!

Atvykimas Altenmarkt

  • Traukinys: Altenmarkt (veitovėje), Eben im Pongau (apie 5 km), Bischofshofen (apie 25 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 70 km), Gracas (apie 200 km), Miunchenas (apie 235 km)

Apgyvendinimas Altenmarkt

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Altenmarkt

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...