Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Annaberg im Lammertal

194 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacija:

Vietovė 8,2
Slidinėjimo zona 8,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 778 m
Iš viso keltuvų: 53
Bugelinis keltuvas: 27
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 13
Iš viso trasų: 160 km
Trasos:
57 km
Trasos:
95 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 44 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Dachstein West

Slidin. zona Dachstein West

Su regiono skipass „Dachstein West“ galėsite iš viso naudotis 160 km slidinėjimo trasomis. 53 keltuvų įrangos jus be problemų nugabens ant norimos slidinėjimo trasos. Mėgaukitės nepamirštamomis valandomis ant puikiai paruoštų nusileidimų slidinėjimo zonose Annaberg im Lammertal, Gosau, Russbach, St. Martin, Lungötz, Bad Dürrnberg, Postalm ir Abtenau, kuriuos vienas su kitu jungia nemokami Skibus. Iš slidinėjimo centro Annaberg im Lammertal galite iš karto patekti į slidinėjimo zoną Dachstein West.

Ne tik pradedantieji, mėgstantys ramiai slidinėti, bet ir ekspertai bei Freerider čia ras įvairų slidinėjimo trasų pasirinkimą. Linksmieji šlaitai jūsų laukia su slalomo ruožu įskaitant laiko matavimą, Snowcross kompleksas, kalvuotos ir mogulinės trasos. Tie, kuriems viso šito nepakanka, naktinio slidinėjimo metu prie keltuvo Ötscherlift turės ką veikti.

Visiems pradedantiesiems yra puikiai pritaikytos plačios, gerai sudarytos slidinėjimo trasos, norint išbandyti pirmuosius nusileidimus. Šeimos su vaikais jau seniai pastebėjo, kad slidinėjimo regionas yra puikiai pritaikytas jų poreikiams. Daug pasiūlymų mažiesiems slidininkams, keli slidinėjimo vaikų darželiai ir „Skicamps“ pasirūpina, kad vaikams netrūktų linksmybių.

Įvairiuose Funparks gali slidininkai ir snieglentininkai išlieti savo energiją. Snowpark Dachstein West zonoje Russbach yra didžiausias ir įvairiausias ir siūlo Jumps, Rails ir Tables. Freerider turės ką veikti Freesports Arena Krippenstein, kuri yra Freerider susibūrimo vieta.

Prie pat slidinėjimo trasos, kuri yra prie slėnio stoties prie keltuvo „Donnerkogelbahn“ yra Fuxis Kinderclub, kur bus pasirūpinta vaikais nuo vieno meto. Vaikus prižiūrės apmokyti specialistai su anglų kalbos žiniomis (už papildomą mokestį). Mažieji gali išmokti slidinėti vaikų šalyje Fuxi's Kinderland. Čia su slidinėjimo mokytojų ir Maskottchen Fuxi pagalba vaikai bus mokomi žaidimo būdu išbandyti slidinėjimą ir parodys slidinėjimo techniką.

2016/2017 m. m. sezono metu yra panoraminė aplinkui vedanti trasa „Panoronda“, kuri iš viso yra 44 km ilgio. Nuotykis su pokyčiais ant puikiai paruoštų ir pažymėtų slidinėjimo trasų. Senoviškos užeigos ir saulėtos terasos jus kviečia pailsėti ir pasimėgauti pasakišku vaizdu.

Norite pasidalinti įspūdžiais, kuriuos sukaupėte per slidinėjimo dieną, su savo draugais ir giminaičiais? Ne problema! Slidinėjimo regione Dachstein West iš viso yra 13 Wi-Fi Hotspots – Funpark, užeigose ir keltuvų stotyse. Taip galite iš karto įtraukti kitus į malonumą, siųsti nuotraukas ir gauti naujausią informaciją.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Annaberg im Lammertal

Slidinėjimo zonoje Dachstein West yra galimybė turėti prailgintą skipass iki pat nakties. Keltuvo „Hornspitzbahn“ slėnio stotyje vakare yra apšviečiama naktinio slidinėjimo trasa. Raudono sunkumo lygiu pažymėtas nusileidimas į slėnį yra 1 km ilgio ir pasirūpina slidinėjimo malonumu kartą per savaitę net ir po oficialaus kaltuvų darbo laiko pabaigos. Prožektorių šviesos žiba specialiomis darbo laiko valandomis 18.30 iki 20.30 val. ir apšviečia šalia esančią Brumsiland, tad ir slidinėjimo palikuonys gali naktinio slidinėjimo metu mėgautis laiku. Apatinėje šlaito dalyje galite pailsėti ir praleisti laiką Hornspitz-Schirmbar vakarinio slidinėjimo metu. Papildomą malonumą slidinėjant galite rasti prie Hornspitz-Express, varžybų ruožas ir Ötscher Kids Park su stačiais posūkiais ir banguotomis trasomis.

Apres Ski Annaberg im Lammertal

Po puikaus slidinėjimo malonumo Annaberg im Lammertal galėsite išbandyti įvairias laisvalaikio pramogas. Galima žaisti aištoką arba čiuožti rogutėmis nuo kalno, todėl šeimos, ieškantys ramybės gali atsipalaiduoti jaukiai praleisdami laiką žygio su sniego batais metu arba išbandyti romantišką pasivažinėjimą arkliais kinkytomis rogėmis ant Joachimsberg.

Daugybė kalnų užeigų ir restoranų jus kviečia pailsėti ir pasimėgauti originaliais Austrijos patiekalais. Visame regione Dachstein-West yra siūloma daug veiksmo: parasparnių sportas, snowbiking ir daug indoor-sporto šakų žada daug permainų.

Snowpark: Snowpark Dachstein West Annaberg im Lammertal

Slidinėjimo regionas „Dachstein West" iš viso turi keturis skirtingus Funparks ir yra pritaikyta kiekvienam Freestyle mėgėjui!

Tie, kurie ieško rizikos, gali apsilankyti Snowpark Dachstein West: Obstacles, tokie kaip 7 m ilgio Curved Box ir įvairūs Medium Kicker, pasirūpina adrenalinu su Jib Box, Pro Kicker su 10 m Table ir Wallride. Visa tai jums atrodo per drąsu? Ne problema, nes pradedančiųjų kliūtys net ir naujokams padės atrasti nesvarumą. Profesionalūs Shaper garantuoja aukštos klasės Shred sesijas. Dėl nemokamo Wi-Fi Hotspot galėsite iš karto dalintis savo sėkme.

Tie, kurie nori treniruotis už Freestyle-Assen ribų, slidinėjimo zonoje turės tris vietas: „Ötscher Kids Park“, kuris yra Gosau, „youngsters freestyle park“ – Annaberg ir „Rookie Park“ – Russbach. Mažos kalvos, staūs posūkiai, Jumps, Boxes ir Rails čia puikiai tinka praktikai.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Dachstein West yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Dachstein West

Bandomasis pranešimas Dachstein West susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Annaberg im Lammertal

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Annaberg im Lammertal

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.