Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Annaberg im Lammertal

274 Atsiliepimų skaičius:

91 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,3
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 778 m
Iš viso keltuvų: 57
Bugelinis keltuvas: 35
Krėsliniai keltuvai: 11
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 131 km
Trasos:
44 km
Trasos:
80 km
Trasos:
7 km
Ski routes: 40 km

Slidinėjimo kelionės Annaberg im Lammertal – šeimai pritaikytas slidinėjimo malonumas!

Annaberg im Lammertal

Ramus kurortas Annaberg im Lammertal yra 778 m aukštyje Dachstein-West-Lammertal regiono viduryje. Tie, kurie čia praleidžia savo atostogas šalia gražių slidinėjimo trasų erdvioje slidinėjimo zonoje gali rinktis iš įvairaus laisvalaikio pramogų pasiūlymo: čiuožimas ant ledo, rogutės, žygiai sniego batais arba romantiški pasivažinėjimai arkliais kinkytomis rogėmis – čia garantuotai nei vienas nenuobodžiaus. Taip pat mažiesiems čia yra geras pasiūlymas: vaikiškas-kiliminis keltuvas, treniravimuisi skirtas plotas ir vaikų darželis, tad Annaberg im Lammertal siūlo geriausias sąlygas idealioms atostogoms su šeima. Be to, jus kviečia išvykai „Kaiserstadt“ Bad Ischl arba maždaug 60 km nutolęs Zalcburgas su daugybe lankytinų vietų.

Dachstein West

Dachstein West regionas yra išsidėstęs ties Aukštutinės Austrijos siena ir Zalcburgo Žeme. Jis yra daugelio slidinėjimo fanų populiari atostogų kryptis. Nuostabi panorama ir įvairūs žiemos sporto ir Apres Ski pasiūlymai jau daug metų domina regiono lankytojus. Svarbiausia yra ne kalnų sporto varžybos, bet žiemiška atmosfera paprastiems slidininkas ir šeimoms. Ne tik plačias trasas, bet ir sunkius gilaus sniego nusileidimus čia ras Cracks, pavyzdžiui, ant Zwieselalm. Lygumų slidinėjimo fanai regione Dachstein-West galės mėgautis gerai išvystytu lygumų slidinėjimo tinklu, kurį sudaro apie 223 km.

Atvykimas Annaberg im Lammertal

  • Traukinys: Golling-Abtenau (apie 30 km), Bischofshofen (apie 30 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 60 km), Miunchenas (apie 230 km)

Apgyvendinimas Annaberg im Lammertal

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Annaberg im Lammertal

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais