Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Aschau

120 Atsiliepimų skaičius:

99 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch
Aukščiausias taškas: 2 378 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 567 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 102 km
Trasos:
33 km
Trasos:
52 km
Trasos:
17 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Aschau – tyras poilsis!

Aschau

Zillertalio širdyje tarp Kaltenbach ir Zell am Ziller, yra idiliškas kaimelis Aschau. Maža, rami gyventojų bendruomenė gyvena ne tik pagrindinėje vietovėje Aschau, bet yra išsibarsčiusi pavieniuose kaimeliuose ant kalnų šlaitų ir jų apačioje. Aschau yra kiekvieno žiemos sportininko svajonė, nes būtent nuo čia jie gali pasirinkti vieną iš dviejų fantastiškų slidinėjimo zonų: –Hochfügen-Hochzillertal arba Zillertal Arena, kurias galima lengvai ir greitai pasiekti nemokamais Skibus. Didelį įspūdį paliks nauja nusileidimo į slėnį trasa, kuri yra apšviesta. Rogučių trasa Lengstein taip pat apšviesta ir žada linksmybes ir nuotykius ne tik mažiausiesiems poilsiautojams. Ramybę ir atgaivą sielai jūs patirsite išbandydami pasivažinėjimą arkliais kinkytomis rogėmis ir stebėdami nepakartojamą žiemos kraštovaizdį arba pasirinkę jaukų bendravimą vienoje iš kalnų trobelių.

Zilertalio slėnis

Zilertalio slėnis – slapta dar vadinamas „aktyviausiu pasaliu slėniu“ – yra pačioje Tirolio širdyje, populiariausioje Austrijos žemėje. Iš pietų pusės jis ribojasi su Zilertalio Alpėmis, esančiomis pietų Tirolyje. Šiame gana lygiame slėnyje galimybės atrodo neribotos: 542 km nusidriekusios trasos, 180 keltuvai bei garantuotas sniegas iki 3250 m – sveiki atvykę į Zilertalį! Zilertalio slidinėjimo abonementas Superskipass galioja visose slidinėjimo trasose Zilertalio, Gerlostalio (Gerlostal) ir Tuxertalio (Tuxertal) slėniuose bei ant Wildkogel kalno. Susisiekimas tarp šių slėnių yra geras, juos galima pasiekti nemokamu autobusu, vežančiu į kalnus (skibus), todėl jūs kuo puikiausiai galite mėgautis trasų įvairove.

Atvykimas Aschau

  • Traukinys: Aschau (vietovėje), Jenbach (apie 20 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 60 km), Zalcburgas (apie 160 km), Miunchenas (apie 185 km)

Apgyvendinimas Aschau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Aschau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...