Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Aschau

115 Atsiliepimų skaičius:

99 % Rekomendacija:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,6

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 378 m Didelė gondola: 9
Žemiausias taškas: 600 m Iš viso trasų: 102 km
Kurorto aukštis: 567 m
Trasos:
33 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
52 km
Bugelinis keltuvas: 21
Trasos:
17 km
Krėsliniai keltuvai: 13 Ski routes: 8 km

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Slidinėjimo abonementas „Zillertaler Superskipass“ jums suteiks galimybę rinktis iš 542 km besidriekiančių slidinėjimo trasų, esančių Zillertal Arena, šalia keltuvo į kalną „Mayrhofner Bergbahnen“, beto, galėsite išbandyti trasas slidinėjimo ir ledyno pasaulyje Zillertal 3000 ir pasimėgauti slidinėjimo zonos Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch trasomis ir Wildkogel-Arena Bramberg kaimelyje. Slidinėjimo zonas galima puikiai pasiekti nemokamu autobusu ir traukiniu. Jau kelerius metus Zillertal Arena slidinėjimo kurortuose savo svečiams siūlo nemokamą Wi-Fi tinklą! Tai suteikia galimybę ne tik slidinėti ir mėgautis saule, bet ir naujausiais įspūdžiais pasidalinti su brangiausiais žmonėmis, likusiais namuose (žr. slidinėjimo regioną).

Slidinėjimo zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch yra visai šalia! Dėl susisiekimo tarp Hochfügen ir Hochzillertal jūs galėsite naudotis 102 km įvairiomis slidinėjimo trasomis ir 8 km „ski routes“. Kadangi slidinėjimo zonos yra aukštai, iki pat balandžio pabaigos čia garantuojamas sniegas. 11 km ilgio nusileidimo į Aschau slėnį trasa yra tikrai ypatinga. Norėdami patekti iš Öfelerjoch į Aschau, jūs susidursite su maždaug 1800 m aukščio skirtumu. Kas 15 minučių važiuoja mikro autobusas, kuris veža atgal į slėnio stotį, esančią Kaltenbach. Net ir vakarais čia veikia apšviesta nusileidimo į slėnį trasa. Aukštasis slėnis gerai pritaikytas tiems slidininkams, kurie ieško slidinėjimo zonos tinkančios visokiems poreikiams. Nuo 2018 m. gruodžio mėn. pradėjo veikti 10 vietų gondola „Wimbachexpress“, kuri pakeitė 4 vietų krėslinį keltuvą „Krössbichl“. Naujojoje kalnų stotyje yra išskirtinis itališkas restoranas Albergo, kuris yra apie 180 m aukščiau. Be to, planuojamas naujas peak-to-peak slidinėjimo zonos susisiekimas nuo Hochzillertal-Hochfügen slidinėjimo zonos iki Spieljoch.v

Maždaug už 5 km nuo Aschau jūs pasieksite Zillertal Arena, plačiausią Zillertalio slidinėjimo zoną ir mėgausitės slidinėjimo linksmybėmis ant labai gerai paruoštų trasų, kurios driekiasi apie 147 km. Čia jūs greitai ir patogiai galite keltis 52 keltuvais į 2500 m aukštį. Pakilę taip aukštai, jūs turėsite galimybę rinktis įvairų dydžių ir sudėtingumo trasas, pavyzdžiui, juodąją trasą Nr. 36, esančią Krummbachtal. Gilaus sniego ir Freeride fanai atras daugybę zonų (prie Vorkogel).

Nepakartojamą įspūdį Zillertalyje jums paliks ekskurisja į Hintertukso ledyną, kuris dėl savo dydžio ir sunkių slidinėjimo trasų, priklauso vienam iš geriausių ledynų Alpių kalnuose.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Aschau

Netoli Aschau yra kita naktinio slidinėjimo trasa. Kaimyninėje vietovėje Kaltenbach jūs rasite nusileidimo į slėnį trasą, esančią slidinėjimo kurorte Hochzillertal-Hochfügen, kuria galima mėgautis slidinėjimu iki pat 22 val. „Stephan-Eberharter-Goldpiste“ yra vienintelė apšviesta nusileidimo į slėnį trasa Zilertalio slėnyje, kuri gali būti visiškai padengta dirbtiniu sniegu. 2 km ilgio raudona trasa veda nuo centrinės stoties (Mittelstation) iki slėnyje esančios (Talstation) Hochzillertal keltuvo stoties. Pagrindiniais sezono mėnesiais (nuo sausio iki kovo) keliautojai čia gali mėgautis naktiniu slidinėjimu vieną kartą per savaitę, nes tam tikromis dienomis yra prailgintos darbo valandos.

Hochfügen taip pat galima išbandyti naktinį slidinėjimą. Čia netoli Lamark keltuvų esanti trasa yra apšviesta prožektorių. Vietiniai slidininėjimo mokyklų mokytojai tam tikromis dienomis demonstruoja slidinėjimo šou su šviesomis ir fejeverkais. Naktinio slidinėjimo fanai gali naudotis nemokamu autobusu Skibus ir gana lengvai pasieksti naktinio slidinėjimo kurortą.

Apres Ski Aschau

Po įspūdžių kupinos dienos sniego apsuptyje Aschau vakarais jums siūlo ramybę ir poilsį tam, kad kitą dieną kupini energijos galėtume vėl slidinėti. Jūs galėsite žavėtis nepamirštamu Zilertalio kalnų pasaulio kraštovaizdžiu dalyvaudami žiemos žygyje, o romantiškas atostogų akimirkas patirsite važinėdami arkliais kinkytomis rogėmis arba žygyje su fakelais. Vakarą galima praleisti kalnų trobelėse klausantis muzikos ar ragaujant tradicinių Zilertalio slėnio patiekalų.

Didelį įspūdį paliks kalnų trobelė „Kristallhütte“, esanti slidinėjimo zonoje Kaltenbach-Hochzillertal. Šis kalnų namelis, esantis 2.150 m aukštyje prie kalnų stoties „Kristall-Express“, jums siūlo išradingą virtuvę patraukliomis kainomis. Pateikiami produktai bus švieži, regioniniai. Kalnų trobelės viduryje jūsų laukia jaukus židinys ir senomiško stiliaus užeigos. Kai oras geras, atidaroma terasa, kurioje rasite gultus ir vandens lovas.

Jeigu mėgstate naktinį gyvenimą, siūloma praleisti laiką šalia esančiame Mairhofene ir susirasti tikrų draugų!

Snowpark: Snowpark Betterpark Aschau

Nuo Aschau jums suteikiama galimybė, vienu metu pabuvoti dviejuose zonose su puikiomis Freestyle-Locations. Hochzillertal vietovėje rasite „Betterpark Hochzillertal“, o tris skirtingo lygio trasas, kurios tiks tiek pradedantiesiems tiek profesionalams jums pasiūlys Obstacles. Taip pat čia rasite Jib Line su Boxes ir Rails, profesionalų čia lauks 20 m-Kicker.

Maždaug už 5 km yra Zillertal Arena, kurioje net trys puikūs Snowparks laukia lankytojų. Gerlos kurorte yra 30.000 m² dydžio sniego parkas, kuriame ne tik pradedantieji, patyrę ar profesionalai, bet ir vaikai gali rasti sau tinkamą trasą. Kurorte Zell am Ziller yra „Action-Park Kreuzwiese“. Čia be rūpesčių galima kūrybiškai išbandyti šuolius ant Airbag arba paspartinti tempą ant SkiMovie ruožo arba atlikite greičio patikrinimo maršrutą. Nemokamos stiliaus dirbtuvės taip pat siūlomos vadinamojoje Shredschool ant Kreuzwiese arba atlikite greičio patikrinimo maršrutą. Trečiasis pramogų parkas „Funpark Hochkrimml“, esantis tiesiai po Filzsteinbahnkeltuvu, siūlo idealias sąlygas pradedantiesiems ir vaikams.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,6 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Aschau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Aschau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais