Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Bad Gastein

850 Atsiliepimų skaičius:

90 % Rekomendacija:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,6

Slidin. zona Gastein

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 686 m Didelė gondola: 14
Žemiausias taškas: 850 m Iš viso trasų: 177 km
Kurorto aukštis: 1 002 m
Trasos:
66 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
103 km
Bugelinis keltuvas: 13
Trasos:
8 km
Krėsliniai keltuvai: 16 Ski routes: 21 km

Slidin. zona Gastein

Skipass „Ski amadé“ jums suteiks galimybę naudotis 760 km slidinėjimo trasomis ir 270 keltuvų įrangomis (žr. slidinėjimo regioną)! Slidinėjimo regionas Gastein priklauso Ski amadé ir su savo maždaug 198 km slidinėjimo trasomis (įskaitant 21 km ilgio slidinėjimo maršrutus) ir 43 keltuvų įrangomis priklauso didžiausioms ir gražiausioms Zalcburgo žemės slidinėjimo zonoms. Dėl įspūdingos aukštos padėties (iki 2686 m) ir modernių sniego gaminimo įrangų paprastai čia vyrauja labai geros sniego sąlygos iki ankstyvo pavasario.

Gasteinertal slėnyje jūsų laukia keturios slidinėjimo zonos: Dorfgastein-Großarltal ir Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel, Graukogel ir Sportgastein. Savo įvairiu, puikiai susietu žiemos sporto pasiūlymu priverčia visų žiemos sportininkų širdis plakti dar smarkiau. Pradedantieji virš Dorfgastein ir kitoje Fulseck pusėje, Großarltal slėnyje ras daug plačių trasų ir galės priartėti prie žiemos malonumo. Nuo kalnų viršūnės stoties prie Fulseck turėsite puikų vaizdą į Großglockner ir Dachstein. Natūralios slidinėjimo trasos prie Graukogel yra pasiekiamos tik nuo slėnio pusės ir vertos dėmesio. Patyrusius slidininkus sudomins Sportgastein, viena aukščiausiai esančių slidinėjimo zonų visoje Ski amadé, kuri jūsų laukia su „ski routes“, gilaus sniego šlaitais ir mogulinėmis trasomis – idealiai tinka Cracks. Nuo Stubnerkogel į Schlossalm yra didžiausia kartu sujungta slidinėjimo zona Gasteinertal slėnyje ir dėl savo aukščio, 2300 m, yra užtikrinta sniegu. Freestyler prie Stubner ir Kreuzkogel ras gražius Snowparks, kuriuose ekspertai galės pademonstruoti savo įgūdžius.

Didelė, įvairi slidinėjimo zona tinka šeimoms ir vaikams. Konvejerinė juosta, žaidimų vieta, slidinėjimo mokyklos ir praktikai skirta teritorija sudaro idealias sąlygas pirmiesiems išbandymams sniege, o patyrę slidininkai-šeimos, dėl daugybės plačių ir saulėtų nusileidimų slidinėjimo zonoje turės ką veikti.

Slidinėjimo zonoje yra Wi-Fi Hotspots, kurie suteiks galimybę net ir per žiemos atostogas palaikyti ryšį su draugais likusiais namuose ir pasidalinti pirmomis nuotraukomis.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Bad Gastein

Nuo slidinėjimo trasų „ant slidinėjimo trasų“ – taip skamba Bad Gastein moto! Čia siūlomos įvairios galimybės už klasikinio žiemos sporto ribų. Prie slidinėjimo trasų jūs galite pailsėti užeigose. Kurorte pasirinkimas taip pat įvairus – mėgstantys vakarėlius iki pat nakties galės praleisti laiką baruose ir diskotekose.

Šokti galima „Silver Bullet“ su gyvo garso muzika. Įvairiuose Apres Ski baruose ir aludėse, pavyzdžiui, „Joe’s Bar“ taip pat galima smagiai praleisti laiką. Bare „Sky Bar“, kuris yra virš Alpių terminių baseinų „Alpentherme“, galima mėgautis gražiu vaizdu gurkšnojant skanius kokteilius.

Pailsėti galima dviejose didelėse terminių baseinų teritorijose, Alpentherme ir Felsentherme, bei sveikatingumo centre. Dienos metu vilioja žygiai sniego batais, čiuožimas ant ledo, kopimas ledu, čia galima leistis rogutėmis nuo kalno. Vakarais galima praleisti laiką ant 2,5 km ilgio naktinės rogučių trasos „Bellevue Alm“ ir dar kartą greitai nusileisti nuo kalno.

Besidomintys istorija gali aplankyti pilį „Burg Klammstein“, kuri yra slėnio pradžioje ir siūlo pilies plėtros vystymosi istoriją. Šeimos turėtų būtinai apsilankyti šioje pilyje: mažiesiems siaubo mėgėjams čia siūlomos jaudinančios vaiduoklių eskursijos.

Snowpark: Gastein Bad Gastein

Slidinėjimo zonoje Gastein yra „Snowpark Gastein“, kuris, kaip ir daugelis kitų Top Alpių parkų, yra suformuoti Q-Parks. Iš Bad Gastein parką galima pasiekti su keltuvu „Stubnerkogelbahn“ arba iš Bad Hofgastein su keltuvu „Angertalbahn“. Apie 1900 metrų aukštyje Snowpark siūlo trijose skirtingose Areas daugybę Obstacles.

Beginner Area jūsų laukia dvi Boxes, Butter-Boxes ir keturi Kicker. Medium Area pažengę Rider ant Boxes, iki 9 m Kickers, Rails, Tubes ir Jibzone su Pyramide ir Wallride Spine gali pademonstruoti savo gebėjimus. Profesionalų Advanced Area laukia sunkus Set-Up su 11 m-Picknicker Jib, 12 m-Kicker ir 15 m-Down/Flat/Down Box, daug kitų dalykų. Svečiai, kurie mieliau tik stebi, parko apatinėje dalyje, esančioje „Stubneralm“, gali stebėti veiksmą parke.

Ieškantiems dar daugiau Freestyle nuotykių, rekomenduojama apsilankyti „Absolut Park“ ir „The Stash“ prie Shuttleberg, Flachauwinkl, kur jūsų laukia Superpipe, Jib Park arba Naturobstacles.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Gastein yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Gastein

Bandomasis pranešimas Gastein susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,2 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Bad Gastein

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Bad Gastein

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais