Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bad Gastein

950 Atsiliepimų skaičius:

90 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,6
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Gastein
Aukščiausias taškas: 2 686 m
Žemiausias taškas: 850 m
Kurorto aukštis: 1 002 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 16
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 177 km
Trasos:
66 km
Trasos:
103 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 21 km

Slidinėjimo kelionės Bad Gastein - ypatinga žiemos kelionė!

Bad Gastein

Žavingas kurortas Bad Gastein yra Aukštutinio Tauerno nacionaliniame parke, 1002 m aukštyje, Zalcburgo žemės širdyje. Gydymo ir žiemos sporto simbolis „Gasteiner krioklys“, kuris su savo įspūdingu kritimo aukščiu, apie 200 m, įkvėpė jau daug tapytojų ir poetų, o žiemos metu traukia kopėjus ledu. Palei gatveles prie kalno šlaito yra daug viešbučių Grand Hotels, kurie primena imperatoriškos monarchijos laikus, kurortą puošia gražūs pastatai iš Belle Époque. Bad Gasteine ​​taip pat yra įsikūrę daugybė dizaino ir butikų viešbučių, kurie pritraukia jaunimą ir kitus nuotykių mėgėjus. Žiemos svajonės čia tampa realybe: platus sporto ir laisvalaikio pramogų pasirinkimas su gydomaisiais ir SPA pasiūlymais garantuoja jums ypatingas atostogas.

Jau 1958 m. ant slidinėjimo kalno Graukogel įvyko kalnų slidinėjimo pasaulio čempionato varžybos. Norintys praleisti savo laiką už aukštos klasės slidinėjimo zonos ribų gali apsipirkti įvairiuose butikuose ir parduotuvėse. Verta paminėti stiklinį susisiekimo tunelį, per kurį ne tik iš keltuvo kalnų slėnio stoties galima patekti į terminius baseinus „Felsentherme“, bet ir pasiekti vietovės traukinių stotį. Kalnų slidininkai, lygumų slidininkai, snieglentininkai, ieškantys poilsio – šiame ypatingame kurorte kiekvienas atras tai, ko ieško!

Bad Gastein – slidinėjimo malonumai visiems!

Nesvarbu ar šeimoms, poroms, ar pavieniams keliautojams, Bad Gastein kiekvienam poilsiautojui siūlo nepriekaištingas slidinėjimo atostogas. Tarp įspūdingų „Belle Époque“ pastatų, atvirų studijų, kūrybinių dirbtuvių ir džiazo renginių, visa tai užtikrina šiuolaikinę nuotaiką ir gryną euforiją tarp šiuolaikinės kultūros entuziastų. Čia taip pat ir šeimoms yra tikras slidinėjimo atostogų rojus. Visai nesvarbu, ar tai patyrę slidinėjimo mėgėjai, ar pirmieji vaikų išbandymai. Didelė, įvairi slidinėjimo zona dėl daugybės vietinių kalnų paprastai turi slidinėjimo trasas, kurios baigiasi netoli apgyvendinimo įstaigos. Zonoje yra platūs, saulėti nusileidimai ir statūs šlaitai. Bad Gastein yra daugybė klubų ir barų, kurie po slidinėjimo siūlo gyvybingą naktinį gyvenimą. „Silver Bullet" arba „Haeggbloms" baruose vyrauja gera atostogų atmosfera ir nuotaika bei yra daugybė kokteilių.

Slidinėjimo atostogos su šeima čia lengvai taps nuotykiu – mažiesiems, kurie pirmą kartą save išbando ant slidžių, yra puikus praktikai skirtas plotas ir slidinėjimo mokyklos su slidinėjimo treneriais, kurie pasirūpina vaikais ir taip gali palengvinti jiems pradžią. Slidinėjimo zonoje taip pat yra vaikų priežiūra. Aplink vaikų žaidimų aikštelę, konvejerinę juostą „stebuklingas kilimas“ ir vaikų keltuvus, vaikai yra visada stebimi, tad tėvai gali pažinti slidinėjimo zoną leisdamiesi tiek vidutinio, tiek juodomis trasomis. Pasivažinėjimas šunimis kinkytomis rogėmis, rogučių trasa ir baseinas kurorte pavers slidinėjimo atostogas su šeima idealiomis.

Po dienos kalnuose SPA mėgėjai galės pasinerti į karštus Felsentherme termės šaltinius, kvėpuodami skaidriu kalnų oru ir gėrėdamiesi kalnų masyvo vaizdais. Gastein terminis vandens šaltinis iškyla Bad Gastein centre ir yra praturtintas vertingais mineralais ir radonu.

Gasteinertal - Ski amadé

Gasteinertal slėnis yra Zalcburgo žemės širdyje ir priklauso didžiausiems ir gražiausiems federalinės žemės slidinėjimo regionams. Žavūs Belle Époque pastatai, kurie primena imperijos erą, gražūs kurortai su viliojančiu charakteriu, šviežias oras ir terminiai vandenys. Daug viešbučių su terminiais baseinais ir SPA, du dideli terminiai baseinai pasirūpina, kad ten apsilankę gerai pailsėtumėte. Apres Ski fanai čia taip taip turės ką veikti: daug užeigų, diskotekų ir barų suteikia galimybę praleisti naktį linksmai. Iš viso keturiose slidinėjimo zonose (iki 2.686 metrų) tiek profesionalai, tiek pradedantieji atras sau tinkamą nusileidimą su pakankamai sniego.

Atvykimas Bad Gastein

  • Traukinys: Bad Gastein (vietoje), Zell am See (apie 50 km), Zalcburgas (apie 105 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 95 km), Insbrukas (apie 190 km), Klagenfurt (apie 220 km), Miunchenas (apie 260 km)

Apgyvendinimas Bad Gastein

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Bad Gastein

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais