Pension Bergblick
44 Atsiliepimų skaičius:
70 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 1 617 m |
| Žemiausias taškas: | 745 m |
| Kurorto aukštis: | 500 m |
| Iš viso keltuvų: | 17 |
| Didelė gondola: | 3 |
| Krėsliniai keltuvai: | 9 |
| Bugelinis keltuvas: | 5 |
| Iš viso trasų: | 51 km |
|
Trasos:
|
15 km |
|
Trasos:
|
33 km |
|
Trasos:
|
3 km |
Pension Bergblick °°.
Trumpai
Vieta ir patogumai
Šeimos valdomas Pension Bergblick yra nutolęs maždaug apie 500 m nuo Bad Goisern vietovės centro. Skibus stotelę pasieksite maždaug už 400 m o Dachstein West slidinėjimo zona yra nutolusi maždaug apie 18 km.Jaukiai įrengtoje apgyvendinimo įstaigoje yra įėjimo zona su registratūra, galimybė laikyti bagažą, Wi-Fi, restoranas, stube, baras, poilsio kambarys, slidžių ir slidinėjimo batų patalpa ir terasa. Šalia namo yra nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės (jeigu yra vietų).
Kambarys
Jaukiuose kambariuose yra dušas/WC, palydovinė TV, Wi-Fi, kartais balkonas arba terasa.Maitinimas
Į kelionės kainą įskaičiuotą half-board maitinimą sudaro švediškas pusryčių stalas ir 3 patiekalų pasirenkamas meniu vakare (pasirenkamas pagrindinis patiekalas). Per kalėdas ir Naujuosius metus yra paruošiame šventinė vakarienė.Kambario tipas
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis: apie 2,00 € asmeniui/nakčiai
- Keycard: 2 €
Pagal pageidavimą atvykus į vietą (už mokestį)
- Chalato nuoma
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai, pateikus užklausą (5 € vietoje dienai, be ėdesio)
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Svarbi informacija
- Užsisakę daugiavietį kambarį arba kambarį su pristatoma lova, kai keliautojų skaičius kambaryje yra mažesnis negu lovų, likusiomis lovomis naudotis negalima.
Atvykimas/Žemėlapis
- Traukinys: Bad Goisern (vietovėje), Steeg-Gosau (apie 5 km)
- Skrydis: Zalcburgas (apie 75 km), Miunchenas (apie 250 km), Insbrukas (apie 260 km)



