Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Award
Klientų atsiliepimai

Impuls Hotel Tirol

167 Atsiliepimų skaičius:

99 % Rekomendacijų rodiklis:

Apgyvendinimas 9,7
Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,0

Slidin. zona Gastein

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 686 m Didelė gondola: 14
Žemiausias taškas: 850 m Iš viso trasų: 177 km
Kurorto aukštis: 857 m
Trasos:
66 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
103 km
Bugelinis keltuvas: 13
Trasos:
8 km
Krėsliniai keltuvai: 16 Ski routes: 21 km

Slidin. zona Gastein

Skipass „Ski amadé“ jums suteiks susisiekimą su iš viso 760 km slidinėjimo trasomis ir 270 keltuvais (žr. slidinėjimo regioną)! Slidinėjimo regionas Gastein su savo apie 197 km slidinėjimo trasomis (įskaitant 21 km slidinėjimo maršrutus) ir 43 keltuvų įrangomis yra vienas didžiausių ir gražiausių Zalcburgo žemės slidinėjimo zonų. Dėl aukščio (iki 2686 m) ir daugybės sniego patrankų net iki pavasario čia paprastai vyrauja geros sniego sąlygos.

Visoje zonoje pradedantieji ras gražias, plačias trasas. Netoli Bad Hofgastein yra slidinėjimo centro Angertal praktikavimosi keltuvas. Sunkus yra gilaus sniego nusileidimas ant Graukogel, kuris sujungtas su FIS lenktynių trasa. Taip pat gilaus sniego šlaitai, pavyzdžiui, Kreuzkogel ir daugybė „ski routes“ siūlo idealias sąlygas Cracks. Didžiausią aukščio skirtumą Zalcburgo žemėje galima pasiekti ant trasos „Hohe Scharte Nord“ ant Schlossalm.

Snieglentininkai ir freestyler mėgėjai galės tinkamai išlieti savo energiją snowparks ant Stubner ir Kreuzkogel.

Slidinėjimo zonose veikiantys Wi-Fi Hotspots jums siūlo galimybę net ir per žiemos atostogas bendrauti su draugais likusiais namuose ir pasidalinti pirmomis nuotraukomis.

Iš viso jūsų laukia Gasteinertal slėnis su „Skischaukel“ Dorfgastein-Großarltal ir Schlossalm-Angertal-Stubnerkogel, Graukogel ir Sportgastein keturios slidinėjimo zonos, kurios su savo įvairiu, puikiu susietu pasiūlymu priverčia smarkiau plakti kiekvieno žiemos sportininko širdį.
Slidinėjimo trasų žemėlapis Gastein
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Bad Hofgastein

Bad Hofgastein Apres Ski malonumas prasideda jau ant trasų, kur yra daug užeigų ir barų, kuriuose galima pailsėti. Vietovėje galima švęsti įvairiuose baruose ir alaus baruose. Pamėgtos susibūrimo vietos yra Gastein Alm, Flying Fox vyno baras, Aurum vegetariškas Kraut ir Rüben. Vakrėlių liūtai galės švęsti Bad Gastein vietovėje, Silver Bullet arba Haeggbloms Bar. Ramiai praleisti vakarą galima viename iš restoranų skanaujant įvairius patiekalus ir pasistiprinti kitai dienai.

Po sėkmingai praėjusios slidinėjimo dienos pailsėti galima Alpen Therme Gastein. Tai moderni, Alpių sveikatingumo ir poilsio oazė su šešiais skirtingais temų pasauliais, pavyzdžiui, sauna, šeima ir poilsis. Naktinė rogučių trasa yra tikras malonumas tiek mažiesiems, tiek suaugusiems Bad Gastein arba Bad Hofgastein. Be to, Bad Hofgastein turite galimybę čiuožti ant ledo, žaisti aištoką, salės tenisą arba joti Islandijos arkliais jojimo salėje. Tam, kad pažintumėte Gasteinertal slėnį, galite išbandyti daugybę žiemos žygių takų.

Mėgstantys istoriją galės aplankyti gastein muziejų arba Klammstein pilį slėnio pradžioje, kuri siūlo pilies plėtros parodą. Šeimos taip pat neturėtų praleisti progos aplankyti tvirtovę: mažiesiems siaubo mėgėjams čia siūlomas vaiduoklių eskursija.

Snowpark: Snowpark Gastein Bad Hofgastein

Slidinėjimo zonoje Gastein yra Snowpark Gastein, kurį, kaip ir daug kitų Alpių Top parkų, suformuoja Q-Parks. Iš Bad Hofgastein galima pasiekti parką su traukiniu „Angertalbahn“. Snowpark, kuris yra apie 1900 m aukštyje, trijose skirtingose Areas siūlo daug Obstacles tam, kad būtų galima mėgautis Freestyle.

Beginner Area jūsų laukia įvairūs Beginner-Boxes ir keturi Kicker. Medium Area pažengę Rider gali išbandyti savo gabumus ant Boxes, iki 10 m Kickers, Rails, Tubes ir genialios Jib-Zone su Pyramide ir Wallride. Profesionalų Advanced Area laukia sunkus Set-Up su 8 m-Picknicktable, 12 m-Kicker ir 7 m-Down-Flat-Down Box ir pan.

Svečiai, kurie mieliau nori būti stebėtojais, prie „Stubneralm“ turi atsiveriantį puikų vaizdą į įvykius parke.

Slidinėjimo zona Gastein yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Gastein

Bandomasis pranešimas Gastein susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,2 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...