Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Gästehaus Ottenhof

252 Atsiliepimų skaičius:

84 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 6,9
Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 794 m
Iš viso keltuvų: 81
Bugelinis keltuvas: 30
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 16
Iš viso trasų: 288 km
Trasos:
126 km
Trasos:
127 km
Trasos:
35 km

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Su slidinėjimo abonementu (skipass) „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental“ jūs turėsite susisiekimą su viena didžiausių ir moderniausių slidinėjimo zonų pasaulyje! SkiWelt jau ne vieną kartą buvo pavadinta viena geriausių slidinėjimo zonų pasaulyje! 90 modernūs keltuvai, 288 km trasos ir trys snowparks garantuoja nesibaigiančius malonumus sniege. Visai nesvarbu mažas ar didelis, pradedantysis ar profesionalas, čia kiekvienas ras sau tinkamą užsiėmimą.

Nuo 2015/2016 m. m. žiemos, Brixen jūsų laukia naujas keltuvas „Jochbahn“, kuris yra greičiausias pasaulyje 8 vietų krėslinis keltuvas, veikiantis Brixens saulėtoje pusėje. Dvigubas, šildomas krėslinis keltuvas pasiekia 6 m per sekundę 2 km ilgio atkarpą ypač greitai ir tuo pačiu metu siūlo didelį komfortą. Be to, čia rasite Joch nusileidimą.

Iš Brixen jūs per Hochbrixen atvyksite į Hartkaiser, kur ne tik pradedantieji, bet ir ekspertai bei Freerider turės sau tinkamą užsiėmimą. Iš vienos pusės jūs turite susisiekimą su Hohen Salve, iš kitos pusės per Choralpe – net su Kitzbiuhelio trasomis. Big Playground ant Gampenkogel pasaldina kiekvieno Boarders dieną. 5,5 km ilgio Choralpe nusileidimo į slėnį trasa reikalauja šiek tiek patirties, tuo tarpu pradedantieji gali mėgautis puikiomis trasomis iš Westendorfer pusės arba šalia Hochbrixen. Freerider ras sau tinkamą užsiėmimą Hopfgarten, Scheffau arba Westendorf. Tikrą „malonumą“ jums žada 80 poilsiavietės, kurios supa slidinėjimo zoną.

Jeigu jūs keliaujate su mažaisiais, o gal pats mėgstate pasakas, turėtumėte būtinai išbandyti naują 10 vietų nuotykių gondolą, esančią SkiWelt Söll. Galėsite sužinoti viską apie temą „Hans im Glück“!

Jeigu jūsų skipass vaidnasi „Super Ski Card“, galima išbandyti net 2750 km trasas ir 938 keltuvus 22 slidinėjimo regionuose!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Brixen im Thale

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental yra trys slidinėjimo zonos, kurios suteikia galimybę naktiniam slidinėjimui: Söll, Brixen ir Westendorf. Prie Schusterbühel keltuvo, esančio Brixen, yra 300 m mėlyna naktinio slidinėjimo trasa, kuri yra apšviečiama iki 19.00 val.

Įspūdinga Sachen naktinio slidinėjimo vieta jūsų laukia SkiWelt Söll. Ten yra Austrijos didžiausia naktinio slidinėjimo zona! Nuo trečiadienio iki šeštadienio iki pat nakties jūsų laukia 10 km paruošta trasa. Visi penki nusileidimai prie gondolos Hochsöll ir prie krėslinio keltuvo Keat bei Hexen6er yra atidaryti iki 21.30 val. ir apšviesti prožektorių. Šalia daugybės nusileidimų yra apšviečiama ir Fun-Arena „Hans im Glück“ prie 4 vietų krėslinio keltuvo. Įvairios kalnų užeigos ir naktinė rogučių trasa prie „Hochsöll“ papildo vakarinį pasiūlymą. Naktinis slidinėjimas Söll yra toks platus, kad jam reikia įsigyti atskirą skipass.

Be to, Westendorf, prie treniravimuisi skirto ploto šalia 4 vietų krėslinio keltuvo, naktimis mėgstančių slidinėti laukia 500 m ilgio trasa. Ji yra apšviečiama kiekvieną antradienį iki 21.00 val. Už naktinį slidinėjimą Westendorf ir Brixen reikia susimokėti.

Apres Ski Brixen im Thale

Tie, kurie po vienos dienos ant trasos vis dar turi pakankamai jėgų, Brixental regione tikrai ras sau tinkamą užsiėmimą vakare. Įvairūs barai, aludės, užeigos ir diskotekos pasirūpins, kad būtų smagu. Ypač išskirtinis yra „Brixner Stadl“. Dar jaukiau yra restoranuose ir smuklėse, kurie savo svečius pamalonina tradiciniais regioniniais ir tarptautiniais patiekalais.

Galite mėgautis nuostabiu žiemos peizažu išbandydami žiemos žygį, jodami ant arklio arba sportiškai pasirinkę Nordic Walking. Brixen galima praleisti laiką leidžiantis rogutėmis nuo kalno naktį ar žaisti kėgliais. Taip pat galima išbandyti žygį su fakelais arba žygį sniego batais. Čiuožinėti, žaisti aištoką arba apsilankyti baseine galima kaimyninėse vietovėse Ellmau ir Kitzbiuhelyje, kurie puikiai pritaikyti naktinėms pelėdoms ir apsipirkimo fanams.

Snowpark: Big Playground Brixen im Thale

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental jūsų laukia keturi puikūs Snowparks ir „ski parcours“. Nuo Brixen pasieksite „mini playground“, „big playground“ ir „boarders playground“ greičiausiai. „mini playground“, esanti ant treniravimuisi skirto ploto, džiugina su kalnelių trasomis, stačiais posūkiais, jib boxes ir mažus jumps ypač norinčius išbandyti šį sportą pirmą kartą ir mažuosius rider. „big playground“, esantis prie keltuvo „Gampenkogelbahn“, siūlo pradedantiesiems ir profesionalams keletą freestyle galimybių.

Prie Easy Line pradedantieji gali išbandyti save ant Slide kliūčių. Pro Line yra pritaikyta pažengusiems sportininkams ir laukia jūsų su Jump-Line, Jib-Line su bonks, boxes ir rails. Be to, super-cross line su snake-run ir banked slalom siūlo daug džiaugsmo pradedantiesiems ir pažengusiems. Parke taip pat yra chill area. Šie ypatingi freestyle perlai yra tikrai verti apsilankymo.

Tie, kuriems viso šito neužtenka, ras du kitus snowparks, esančius skiwelt – „skiparcours hans im glück“, „kaiserpark“ šalia Ellmau ir „crazy kangaroo park“ prie Salvenmoos. Kadangi šią trasą naktį apšviečia prožektoriai, čia keturis kartus per savaitę galima išbandyti savo jėgas naktį.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais