Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grosglokneris-Heiligenblut
Aukščiausias taškas: 2 989 m
Žemiausias taškas: 1 301 m
Kurorto aukštis: 1 024 m
Iš viso keltuvų: 12
Bugelinis keltuvas: 7
Krėsliniai keltuvai: 1
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 55 km
Trasos:
20 km
Trasos:
34 km
Trasos:
1 km
Ski routes: 10 km
Klientų atsiliepimai

Gasthof Marx

261 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 8,1
Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,4
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Grosglokneris-Heiligenblut

Slidin. zona Grosglokneris-Heiligenblut

Skipass „Großglockner“ jums suteiks galimybę naudotis 55 km sniegu užtikrintomis ir laisvomis trasomis bei 12 pakilimo įrangomis 1.301–2.989 m aukštyje. Čia, aukščiausio Austrijos kalno papėdėje (3.798 m), su pasakišku vaizdu, slidininkai ir snieglentininkai ant pagrinde vidutinio sunkumo slidinėjimo trasų liks sužavėti, o ekspertai ir Freeride fanai taip pat turės ką veikti.

Pirmiesiems išbandymams sniege puikiai tinka platūs šlaitai prie Sonnen- ir Fleissalm. Stati Schareck viršūnės slidinėjimo trasa į Fallbichl yra tikras išbandymas net ir ekspertams, kaip ir „ski routes“ iš Schareck į Fleissalm. Unikalų potyrį jums siūlo nusileidimas iš Roßbach-Mittelstation į Fleissalm su keltuvu „Tunnelbahn“, kuris eina per buvusį vandens perdavimo tunelį.

Kadangi dauguma slidinėjimo trasų yra virš medžių linijos, off-piste fanai turės galimybę šalia trasų išbandyti nusileidmus giliame sniege. Freeride Arena prie Grosgloknerio nepaliks neišpildytų norų. Tarp Gjaidtroghöhe 2.989 m aukštyje ir kalnų kaimelio Heiligenblut, kuris yra 1.204 m, yra įvairūs Runs, skirti slidininkams ir snieglentininkams, kurie laukia, kad juos pažintumėte. 15 km² plote, skirtame Freeride, galima tikrai išlieti savo energiją. „Ski toures“ galėsite išbandyti Aukštutinio Tauerno nacionaliniame parke, kuris žinomas kaip vienas didžiausių „ski tours“ zonų rytinėse Alpėse. Čia yra nacionalinio parko „ski tours“ autobusas.

Užeigos slidinėjimo zonoje jus kviečia paragauti tradicinių skanumynų, kuriais galite mėgautis žavėdamiesi nuostabia kalnų panorama. Šeimos su vaikais ir ieškantys ramybės čia yra puikiose rankose.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Döllach

Döllach jums yra siūlomos įvairios galimybės aktyviai praleisti laiką už trasų ribų. Galima išbandyti kopimą ledu su patyrusiais vadovais, smagiai leistis su rogutėmis nuo kalno arba joti žirgais blizgančiu kraštovaizdžiu - čia jūsų laukia didelis pasiūlymas! Ant ledo Waldfestarena net iki 22.00 val. galėsite praleisti laiką ant ledo arba išbandyti save žaidžiant aištoką. Pailsėti galėsite nuotykių pasaulyje, kuris yra Hotel Post, o ant daugybės žiemos žygių takų galėsite grožėtis apsnigtos gamtos vaizdu. Praleisti laiką romantiškai galima važinėjantis arklių kinkytomis rogėmis.

Po pokyčių kupinos dienos ant trasos, galite jaukiai praleisti laiką užeigose ir gurkšnoti šiltą medžiotojų arbatą, prieš grįžtant su skibus atgal. Pačiame kurorte galite aplsilankyti Jak´s Taverne ir linksmai pasibuvoti užeigoje švenčiant gerai praėjusią slidinėjimo dieną. Taip pat galite pažinti daugybę barų, kurie yra Heiligenblut!

Snowpark: Snowpark Döllach

Šioje slidinėjimo zonoje, deja, nėra Snowpark! Įspūdingiausius parkus rasite Mayrhofen, Kaprune ir Neustift.

Slidinėjimo zona Grosglokneris-Heiligenblut yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija