Chalet FRANZI
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 2 033 m |
| Žemiausias taškas: | 849 m |
| Kurorto aukštis: | 830 m |
| Iš viso keltuvų: | 16 |
| Didelė gondola: | 6 |
| Krėsliniai keltuvai: | 6 |
| Bugelinis keltuvas: | 4 |
| Iš viso trasų: | 68 km |
|
Trasos:
|
31 km |
|
Trasos:
|
35 km |
|
Trasos:
|
2 km |
| Ski routes: | 2 km |
Chalet FRANZI °°°.
Trumpai
Vieta
Šis namelis Chalet FRANZI įsikūręs maždaug 700 m atstumu nuo centro. Slidinėjimo trasos mūsų svečiams lengvai pasiekiamos keltuvu "Gipfelbahn Fulseck", esančiu maždaug 400 m atstumu. Takai jaukiems žiemiškiems pasivaikščiojimams prasideda vos už kelių minučių pėsčiomis. Kalnų slidininkai artimiausią trasą ras už vos 250 m. Apsipirkti galėsite už 1,1 km, artimiausios kavinės ir restoranai yra už 100 m.Apstatymas
Šiame patogiai įrengtame viešbutyje yra Wi-Fi. Žiemos sporto įrangą galėsite saugiai palikti slidžių/snieglenčių saugykloje. Savo transporto priemonę galėsite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje - jei yra laisvų vietų.Vaikai
Į pasiūlymo kainą jau įeina maitinimo kėdutė ir vaikiška lovelė (pateikus užklausą/jeigu yra).Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
-
9 asm. chalet (apie 140 m²), SC
- Gyvenamoji/miegamojo patalpa: viengulė sofa lova bei valgomojo zona ir virtuvėlė
- 4x miegamasis: dvigulė lova
- 2x virtuvė: orkaitė, indaplovė, viryklė, šaldytuvas su šaldikliu, skrudintuvė ir virdulys
- 2x vonios kambarys: dušas
- 2x atskiras WC
- Balkonas
- Įrengimas: TV ir Wi-Fi
Išlaidos atvykus į vietą
- Keycard (3 € asmeniui/apsistojimui)
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai pateikus užklausą
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Svarbi informacija
- Jei įrangą užsisakėte per mus, slidinėjimo įrangos nuomos punktas yra Bad Gastein (apie 15 km).
- Vaikams iki 5 metų (amžius išvykimo metu) skipass kuponas neišduodamas, jie nemokamai slidinėja Dorfgastein-Großarltal slidinėjimo trasa ir gali naudotis Rauchleiten bugeliniu keltuvu lydimi tėvų. Jei vaikas keltuvais naudojasi savarankiškai, mini kortelę (skipass) reikia įsigyti vietoje.
Atvykimo informacija
- Check-In: nuo 16.00
- Check-Out: iki 10.00
Atvykimas/Žemėlapis
- Traukinys: Dorfgastein (vietovėje)
- Skrydis: Zalcburgas (apie 80 km), Insbrukas (apie 180 km)



