Landhotel Steindlwirt
31 Atsiliepimų skaičius:
87 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 033 m |
| Žemiausias taškas: | 849 m |
| Kurorto aukštis: | 830 m |
| Iš viso keltuvų: | 16 |
| Didelė gondola: | 6 |
| Krėsliniai keltuvai: | 6 |
| Bugelinis keltuvas: | 4 |
| Iš viso trasų: | 68 km |
|
Trasos:
|
31 km |
|
Trasos:
|
35 km |
|
Trasos:
|
2 km |
| Ski routes: | 2 km |
Orai & Sniego gylis Dorfgastein
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 39 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 180,3 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-11 |
Rytoj
26-05-12 |
Tr.
26-05-13 |
Kt.
26-05-14 |
Pn.
26-05-15 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -3 / 2 °C | -10 / -4 °C | -10 / -2 °C | -8 / -3 °C | -8 / -7 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 3 h | 2 h | 2 h | 3 h | 0 h |
| Naujas sniegas | 17 cm | 8 cm | 0 cm | 9 cm | 10 cm |
| Sniego riba | 1 900 m | 900 m | 1 900 m | 1 500 m | 1 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 2 °C | -2 °C | -3 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 30 km/val. | 35 km/val. | 25 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 1 cm | 7 cm | 4 cm |
| Sniego riba | 2 300 m | 2 400 m | 2 000 m | 1 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -7 °C | -9 °C | -8 °C | -8 °C |
| Vėjo greitis | 45 km/val. | 60 km/val. | 45 km/val. | 30 km/val. |
| Naujas sniegas | 5 cm | 7 cm | 1 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 200 m | 700 m | 1 000 m | 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -6 °C | -3 °C | -4 °C | -7 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 2 000 m | 2 100 m | 1 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -5 °C | -3 °C | -4 °C | -6 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 30 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 1 cm | 2 cm | 3 cm |
| Sniego riba | 1 700 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -7 °C | -7 °C | -8 °C | -8 °C |
| Vėjo greitis | 20 km/val. | 25 km/val. | 25 km/val. | 40 km/val. |
| Naujas sniegas | 4 cm | 3 cm | 3 cm | 2 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 1 200 m | 1 200 m | 1 200 m |
|
Šiandien
26-05-11 |
Rytoj
26-05-12 |
Tr.
26-05-13 |
Kt.
26-05-14 |
Pn.
26-05-15 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 6 / 18 °C | 1 / 7 °C | -1 / 14 °C | 2 / 12 °C | 3 / 9 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 2 h | 3 h | 3 h | 4 h | 1 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 900 m | 1 100 m | 1 700 m | 1 500 m | 1 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 10 °C | 16 °C | 10 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 400 m | 2 400 m | 1 900 m | 1 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 4 °C | 4 °C | 4 °C | 1 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 1 000 m | 1 100 m | 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 2 °C | 12 °C | 10 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 800 m | 2 000 m | 2 100 m | 1 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 11 °C | 8 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 600 m | 1 800 m | 1 700 m | 1 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 8 °C | 6 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 400 m | 1 500 m | 1 400 m | 1 400 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 5 h | 10 h | 6 h | 7 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 7 h |
| 112 | 1 | 34 | 9 | 24 | 80 | 113 | 21 | 79 | 129 | 95 | 37 |
| 19 | 0 | 7 | 3 | 5 | 8 | 8 | 5 | 9 | 16 | 10 | 9 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



