Landhaus Bürse
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 3 122 m |
| Žemiausias taškas: | 2 108 m |
| Kurorto aukštis: | 696 m |
| Iš viso keltuvų: | 9 |
| Didelė gondola: | 2 |
| Krėsliniai keltuvai: | 5 |
| Bugelinis keltuvas: | 2 |
| Iš viso trasų: | 36 km |
|
Trasos:
|
6 km |
|
Trasos:
|
20 km |
|
Trasos:
|
10 km |
| Ski routes: | 7 km |
Landhaus Bürse °°°
Trumpai
Vieta
Jaukiai įrengtas Landhaus Bürse yra Flattach vietovės centre. Skibus stotelę surasite maždaug už 600 m o Mölltaler ledyno slidinėjio zoną pasieksite maždaug už 8 km.Apstatymas
Apgyvendinimo įstaigoje yra nemokamas Wi-Fi, slidžių patalpa ir nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės (jei yra laisvų vietų).Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis: apie 2,70 € asmeniui/nakčiai
- Keycard: 5 €
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Naminiai augintiniai
- Naminius augintinius laikyti draudžiama
Atvykimas/Žemėlapis
- Traukinys: Mallnitz (apie 15 km), Spittal/Drau (apie 35 km)
- Skrydis: Klagenfurtas (apie 115 km), Zalcburgas (apie 175 km), Insbrukas (apie 220 km)



