Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Flirsch

1 340 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 9,0
Informacija apie slidinėjimo zoną
Arlberg
Aukščiausias taškas: 2 811 m
Žemiausias taškas: 1 300 m
Kurorto aukštis: 1 154 m
Iš viso keltuvų: 87
Bugelinis keltuvas: 27
Krėsliniai keltuvai: 45
Didelė gondola: 15
Iš viso trasų: 302 km
Trasos:
130 km
Trasos:
122 km
Trasos:
50 km
Ski routes: 200 km

Slidinėjimo kelionės Flirsch – idiliškas St. Anton kurorto kaimynas!

Flirsch

1154 m aukštyje Stanzertal slėnio viduryje yra Flirsch, tik apie 13 km nutolęs nuo pasaulyje žinomo slidinėjimo rojaus St. Anton. Palyginus su gyvybinga vietove kaimynystėje, ši vietovė yra gana rami. Miestą puošia seni, su meile rankomis nudažyti arba mediniai nameliai. Norintys atostogas mieliau praleisti toliau nuo šurmulio, čia yra puikiose rankose! 13 km nutolusį St. Anton galima pasiekti nemokamu Skibus. Ne tik įvairus laisvalaikio pasirinkimas St. Anton, bet ir Flirsch yra galimybė įvairiai praleisti laisvalaikį bei vakarą, pavyzdžiui, galite išbandyti apšviestą natūralią rogučių trasą.

St. Anton am Arlberg

Arlberg, kalnų slidinėjimo lopšys ir smulkaus sniego rojus, yra vienas populiariausių kalnų slidinėjimo regionų pasaulyje. Jis yra prie Vorarlberg, apsuptas nuostabaus kalnų pasaulio tarp Lechtal Alpių ir Verwall grupės kalnų. Leiskitės nuo kalno, pažinkite legendinį Apres Ski arba mėgaukitės nuostabiu žiemos kraštovaizdžiu su romantiškais kaimeliais. 2011 m. St. Anton įvyko pasaulio slidinėjimo varžybos, kuriose vyravo tarptautinė nuotaika ir austriškas jaukumas. Sniegu užtikrintos trasos, Firn ir gilaus sniego nusiledimai, Funparks ir sudėtingi statūs šlaitai privers kiekvieno žiemos sportininko širdį plakti dar smarkiau.

Atvykimas Flirsch

  • Traukinys: St. Anton (apie 13 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 85 km), Friedrichshafen (apie 135 km), Ciurichas (apie 215 km), Miunchenas (apie 205 km)

Apgyvendinimas Flirsch

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Flirsch

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...