Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Flirsch

1 007 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacija:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 9,0
Informacija apie slidinėjimo zoną
Arlberg
Aukščiausias taškas: 2 811 m
Žemiausias taškas: 1 300 m
Kurorto aukštis: 1 154 m
Iš viso keltuvų: 88
Bugelinis keltuvas: 28
Krėsliniai keltuvai: 45
Didelė gondola: 15
Iš viso trasų: 303 km
Trasos:
130 km
Trasos:
122 km
Trasos:
51 km
Ski routes: 200 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Arlberg

Slidin. zona Arlberg

Nuo Flirsch su nemokamu autobusu lengvai pasieksite St. Anton ir kartu sujungtą didžiausią slidinėjimo zoną Arlberg. Sąjunga, kurią sudaro St. Anton, Stuben, Zürs ir Warth-Schröcken, egzistuoja nuo 2016/2017 m. m. žiemos sezono. Dėl keltuvų „Flexenbahn“, „Trittkopfbahn I “, „Trittkopfbahn II“ ir „Albonabahn 2 “ kai kurios slidinėjimo zonos yra sujungtos į vieną. Keltuvas „Flexenbahn“ turi 47 kabinas, į kiekvieną telpa 10 asmenų ir jis jungia Lech-Zürs su Stuben/Alpe Rauz ir taip kiekvieną dieną pakeičia 120 Skibus maršrutų. Be to, galima mėgautis atsiveriančiu grandioziniu Klostertal slėnio vaizdu per panoraminį stiklą. Turintys skipass „Arlberg“ galės naudotis 303 km slidinėjimo trasomis ir 88 keltuvų įrangomis!

Arlberg (1300–2811 m) yra vienas iš labiausiai sniegu užtikrintų regionų visoje Alpių kalnų srityje. Kadangi čia taip pat yra dirbtinio sniego gaminimo įrangų, jums garantuotos puikios sąlygos trasose. Arlberg žinomas ne tik dėl gerai paruoštų trasų, bet ir dėl Freeride Mekos. Iš viso čia yra apie 200 km gilaus sniego trasų, kurios suteiks galimybę puikiai praleisti Powder dieną. Šeimas ir pradedančiuosius vilioja slidinėjimo zonos aplink Flirsch su įvairiais vaikų priežiūros pasiūlymais ir daug mėlynų slidinėjimo trasų. Keltuvo į kalną „Arlberger Bergbahnen“ kalnų restoranai siūlo nemokamą Wi-Fi.

Funpark „STANTON PARK“, kuris yra slidinėjimo zonoje Rendl, vadinamas Snowboarder Eldorado. Tikri ekspertai gali slidinėti ant pasaulio čempionų išbandytų greitojo nusileidimo ruožų Kapall (2330 m) apačioje, o pradedantieji – ant Gampen.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Flirsch

Flirsch yra gana rami ir idiliška vietovė, kurioje galima praleisti dieną įvairiai, pavyzdžiui, mėgaujantis apšviesta rogučių trasa. Žiemos žygių takus galite rasti ne tik Flirsch, bet ir Pettneu.
Norintys pasilinksminti, turėtų nepraleisti progos apsilankyti Apres Ski susibūrimo vietose, esančiose St. Anton. Čia pasirinkimas gausus, daugybė slidinėjimo užeigų, tokių kaip „Krazy Kanguruh“ arba „Heustadl“ jus kviečia mėgautis paskutiniais saulės spinduliais ir atšvęsti gerai praėjusią slidinėjimo dieną. Kiekvienas turėtų apsilankyti užeigoje „Mooserwirt“ – tai kultinė Apres Ski vieta!
Vėlai vakare laiką galima praleisti įvairiuose baruose, aludėse ir diskotekose. Populiari susibūrimo vieta yra „Kandahar“, kurioje tarptautiniai DJs ir skanūs kokteiliai pasirūpina, kad nuotaika būtų gera.

Snowpark: Flirsch

Nuostabaus kraštovaizdžio apsuptame Arlberg, prie kalnų stoties Rendl, yra „STANTON PARK“, kurį pasirinktinai galima pasiekti 2 keltuvais. Kadangi jis yra prie pat Rendl terasos, lankytojams suteikiama galimybė stebėti Riders. Jeigu jie pavargsta ir nori šiek tiek atsikvėpti tarp Runs arba po to, čia gali pailsėti ir tapti žiūrovais. Kadangi čia vyksta tokie renginiai kaip Acrobag Progression Tour, kuris 2015 m. pirmą kartą įvyko Europoje, šis parkas priklauso Top vietovėms.

„STANTON PARK“ jūsų laukia sensaciniai pasiūlymai – padalintas į tris Areas su skirtingais sunkumo lygiais (Beginner, Advanced ir Pro). Obstacles priklauso įvairūs Rails ir Boxes, Kicker iki 15 m, Pipes, Wall Ride ir Big Tube. Headshaper René Friedl ir jo vyrukai įdėjo visas pastangas, kad sukurtų unikalų įspūdį parke.

Netoli „STANTON PARK“ yra slidinėjimo zona su Funslope, kurioje galėsite išbandyti šuolius, stačius posūkius, tunelį ir „Scnecke“. Prie Galzig taip pat yra įdomių trasų.

Tie, kurie kartais būna ir kitose šio regiono slidinėjimo zonose, neturėtų atsisakyti Freestyle linksmybių. Ne tik Lech, bet ir prie Sonnenkopf yra parkų. Snowpark Lech ant Arlberg jums siūlo 3 Lines su Mini-Kickers vaikams ir geriausią Alpių Triple Kicker Line. Ant Sonnenkopf pradedantieji turės ką veikti: Pradedančiųjų Funpark yra 5 Medium parko elementai bei Kicker Line (3-5 m).
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Arlberg yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Arlberg

Bandomasis pranešimas Arlberg susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Flirsch

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Flirsch

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais