Ferienwohnung Hell
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 2 378 m |
| Žemiausias taškas: | 600 m |
| Kurorto aukštis: | 545 m |
| Iš viso keltuvų: | 42 |
| Didelė gondola: | 9 |
| Krėsliniai keltuvai: | 13 |
| Bugelinis keltuvas: | 20 |
| Iš viso trasų: | 110 km |
|
Trasos:
|
44 km |
|
Trasos:
|
50 km |
|
Trasos:
|
16 km |
| Ski routes: | 8 km |
Ferienwohnung Hell °°°
Trumpai
Vieta ir patogumai
VietaŠis modernus apartamentų kompleksas Ferienwohnung Hell įsikūręs pačiame Uderns centre. Nuo čia iki „Fügen“ centro yra maždaug 2,9 km. Žiemos sporto mėgėjai slidinėjimo trasas pasieks maždaug 3 km atstumu esančiu „Spieljochbahn“ keltuvu. Visai šalia yra slidininkų autobusų stotelė. Uderns traukinių stotis yra už 230 m. Apsipirkti galėsite už 500 m, iki kavinių ar restoranų reikės paėjėti vos keletą žingsnių.Apstatymas
Šiame jaukiame viešbutyje yra Wi-Fi. Žiemos sporto įrangą galėsite saugiai palikti specialiai tam pritaikytoje saugykloje. Savo transporto priemonę galėsite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje - jei yra laisvų vietų.Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis (asmeniui/nakčiai: nuo 15 metų apie 2,60 €)
- Keycard (2 € asmeniui/apsistojimui)
- Keycard: 2 €
Pagal pageidavimą atvykus į vietą (už mokestį)
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai neįleidžiami
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Svarbi informacija
- Ši apgyvendinimo įstaiga nėra pritaikyta neįgaliųjų vežimėliams.
- Turėti savo: patalynė, rankšluosčiai
Atvykimas/Žemėlapis
- Traukinys: Fügen-Hart (vietovėje), Jenbach (apie 10 km)
- Skrydis: Insbrukas (apie 55 km), Zalcburgas (apie 150 km), Miunchenas (apie 170 km)



