Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Fügen

2 491 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch
Aukščiausias taškas: 2 378 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 545 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 102 km
Trasos:
33 km
Trasos:
52 km
Trasos:
17 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Fügen – visapusiškas slidinėjimas Zillertalio slėnyje!

Fügen

Fügen yra didžiausia ir žymiausia vietovė priekėje Zillertalio slėnio dalyje ir gali didžiuotis ilga ir įsimintina istorija. Pasaulyje gerai žinoma daina „Tyli naktis, šventa naktis“ buvo sukurta būtent čia, o istorinės koplyčios ir bažnyčios, muziejus, sūrio gamyba ir kt. šią vietovę paverčia dar patrauklesne. Senojo vietovės centro siauros gatvelės jus kviečia pasivaikščioti ir apžiūrėti daugybę parduotuvių, restoranų ir barų. Su nemokamu Skibus jūs lengvai pasieksite slidinėjimo kurorto Hochfügen-Hochzillertal slėnio stotį (Talstation).

Tie, kas po slidinėjimo dienos turi dar energijos ir noro, gali puikiai praleisti laiką ant slidinėjimo trasų, slėnio stotyse (Talstationen) arba pačioje vietovėje. Čia galima rasti viską – romantiškas kalnų slidinėjimo trobeles, baruose „Schirmbar“ arba jaukiose užeigose „Gasthaus“! Už trasų ribų Fügen jums siūlo įvairias laisvalaikio pramogas, pavyzdžiui, čiuožyklą, rogučių trasą, pasivažinėjimą arkliais kinkytais vežimais ir žygius sniego batais. Didelį įspūdį jums paliks nuotykių vandens parkas „Erlebnistherme Zillertal“ su įvairiom čiuožyklom, vaikų ir kūdikių baseinais, SPA ir sauna.

Zilertalio slėnis

Zilertalio slėnis – slapta dar vadinamas „aktyviausiu pasaliu slėniu“ – yra pačioje Tirolio širdyje, populiariausioje Austrijos žemėje. Iš pietų pusės jis ribojasi su Zilertalio Alpėmis, esančiomis pietų Tirolyje. Šiame gana lygiame slėnyje galimybės atrodo neribotos: 542 km nusidriekusios trasos, 180 keltuvai bei garantuotas sniegas iki 3250 m – sveiki atvykę į Zilertalį! Zilertalio slidinėjimo abonementas Superskipass galioja visose slidinėjimo trasose Zilertalio, Gerlostalio (Gerlostal) ir Tuxertalio (Tuxertal) slėniuose bei ant Wildkogel kalno. Susisiekimas tarp šių slėnių yra geras, juos galima pasiekti nemokamu autobusu, vežančiu į kalnus (skibus), todėl jūs kuo puikiausiai galite mėgautis trasų įvairove.

Atvykimas Fügen

  • Traukinys: Fügen-Hart (vietovėje), Jenbach (apie 10 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 55 km), Zalcburgas (apie 150 km), Miunchenas (apie 170 km)

Apgyvendinimas Fügen

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Fügen

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...