Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Fügen

2 135 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacija:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,2

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 378 m Didelė gondola: 9
Žemiausias taškas: 600 m Iš viso trasų: 102 km
Kurorto aukštis: 545 m
Trasos:
33 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
52 km
Bugelinis keltuvas: 21
Trasos:
17 km
Krėsliniai keltuvai: 13 Ski routes: 8 km

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Skipass „Zillertaler Superskipass“ jums suteiks galimybę rinktis iš 542 km besidriekiančių slidinėjimo trasų, esančių Zillertal Arena, šalia keltuvo į kalną „Mayrhofner Bergbahnen“, beto, galėsite išbandyti trasas slidinėjimo ir ledyno pasaulyje Zillertal 3000 ir pasimėgauti slidinėjimo zonos Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch trasomis ir Wildkogel-Arena Bramberg kaimelyje. Slidinėjimo kurortus galima puikiai pasiekti nemokamu autobusu ir traukiniu. Be to, dėl gerai išplėtoto slidinėjimo autobusų tinklo galite pasiekti populiarias slidinėjimo zonas Hochzillertal-Hochfügen ir Spieljoch iš visų pirmojo atostogų regiono Zillertalio vietų. Jau kelerius metus Zillertal Arena slidinėjimo kurortuose savo svečiams siūlo nemokamą Wi-Fi tinklą! Tai suteikia galimybę ne tik slidinėti ir mėgautis saule, bet ir naujausiais įspūdžiais pasidalinti su brangiausiais žmonėmis, likusiais namuose (žr. slidinėjimo regioną).

Fügen kaimelyje yra du slidinėjimo kurortai: Spieljoch ir Hochfügen-Hochzillertal. Slėnio stotį (Talstation) Ski-Dorados Hochfügen-Hochzillertal, esančią 1500 m virš jūros lygio, galima nuo Fügen lengvai pasiekti su Skibus. Kadangi jis yra aukštajame slėnio baseine, žiemos sportininkams garantuotas sniegas iki balandžio pabaigos. Aukštai esantis slėnis yra puikiai pritaikytas slidininkams, kurie ieško slidinėjimo kurto, patenkinančio visų poreikius. Snowpark, kuriame yra pusvamzdžio formos trasa „Halfpipe“, pasirūpina, kad snieglentininkams būtų smagu ir jie turėtų daug veiksmo. Dėl susisiekimo su Hochfügen ir Hochzillertal jūs galėsite naudotis apie 89 km (įsk. „ski routes“) besidriekiančiomis įvairiomis slidinėjimo trasomis, tarp kurių yra apšviesta nusileidimo į slėnį trasa ir 39 keltuvai!

Slidinėjimo kurortas Spieljoch jums siūlo 17,1 km puikiai paruoštų slidinėjimo trasų ir 4 km „ski routes“, 7 keltuvų įrangą ir konvejerinį keltuvą „Zauberteppich“ pirmiesiems išbandymams sniege. Nuostabūs gilaus sniego šlaitai ant Geolsalm ir 7 km ilgio nusileidimo į slėnį trasa iki pat Fügen žavi net ir slidininkus ekspertus.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Fügen

Kaip ir daugelyje slidinėjimo kurortų Austrijoje, Zilertalio slėnyje taip pat yra labai didelė naktinio slidinėjimo trasų įvairovė. Slidinėjimo zonoje Hochfügen-Hochzillertal jūs galite naudotis net dviem trasomis iki pat nakties: Fügen esančiame slidinėjimo zonoje vieną kartą per savaitę yra apšviečiama 2 km ilgio trasa „Stephan-Eberharter-Goldpiste“. Ši prožektoriais apšviesta trasa veda nuo centrinės stoties (Mittelstation) iki slėnyje esančios Hochzillertal keltuvo stoties (Talstation). Nuo sausio iki kovo mėnesio dėl prailgintų darbo valandų slidininkai nuo 19.00 iki 22.00 val. gali mėgautis naktiniu slidinėjimu ant raudonų trasų, kurios gali būti visiškai padengtos dirbtiniu sniegu. Nuo Fügen nemokamas autobusas Skibus jus nuveš prie naktinio slidinėjimo zonos.

Prie Lamark keltuvų, esančių Hochfügen, rasite apšviestą naktinio slidinėjimo nusileidimo trasą. Sezono metu net keletą kartų vakarais čia vyksta slidinėjimo šou.

Apres Ski Fügen

Palyginus su kitomis vietovėmis Zilertalyje, Fügen yra ta vietovė, kurioje verta apsilankyti, nes tai – "the place to be". Kalnų nameliai ten jus kviečia maloniai praleisti laiką. Labai jauku yra užeigoje „Schihütte“, kuri yra prie Spieljoch nusileidimo į slėnį trasos. Atvykus į slėnį, prasideda Apres Ski linksmybės – lauke po skėčiu ar viduje prie barų linksminamasi, šokama ir flirtuojama. Vakare linksmybės daugelyje barų ir klubų tęsiasi vietovėje.

Didelį įspūdį paliks slidinėjimo zonoje Kaltenbach-Hochzillertal esanti kalnų namelio užeiga Kristallhütte, įsikūrusi 2.150 m aukštyje šalia kalnų stoties „Bergstation Kristall-Express“. Čia jūs galite paragauti ypatingų patiekalų, pagamintų iš šviežių regioninių produktų, už patrauklią kainą. Kalnų namelio viduje jūsų laukia jaukus židinys, valgomasis „stube“ bei vyno rūsiai. Esant geram orui, atidaroma terasa, kurioje šalia baro yra gultai ir vandens lovos.

Norintys vakarais aktyviai praleisti laiką gali rinktis naktinį slidinėjimą prožektorių apšviestoje trasoje. Be to, jei vakare dar turite jėgų, apsilankykite vakarų Austrijos vandens pramogų parke su ilgiausiomis vandens čiuožyklomis (133 m), modernia SPA ir sauna.

Terminiame baseine yra čiuožykla, kurioje nuolat vyksta diskoteka ant ledo. Fügen kaimelyje ir aplink jį jūs galite rasti keletą rogučių trasų, kurios kartais apšviečiamos vakarais. Žiemos žygiai ir ramūs pasivažinėjimai arkliais kinkytomis rogėmis puikiai tinka norintiems pailsėti.

Snowpark: Snowpark Betterpark Fügen

Slidinėjimo zonoje Hochzillertal-Hochfügen prie 8 vietų krėslinio keltuvo „Schnee Express“, yra „Betterpark“ Hochzillertal, kuris išsidėstęs 2050 m – 2120 m aukštyje.

Parkui priklausantis keltuvas jus nugabens tiesiai ir patogiai į viršų, tam kad galėtumėte iš karto pasinerti į kitą Ride. Parke yra trys įvairaus sunkumo Lines, todėl save galės išbandyti pradedantieji, pažengę ir profesionalai ant Kickers ir pan. Parko pabaigoje yra Jib Line, kurioje jūsų laukia įvairios Boxes ir Rails. Nuo 2016 m. gruodžio mėn. prie keltuvų „Lamarkliften“ yra „Snowpark Lamark“, kuris susideda iš trijų Lines, turinčių 13 kliūčių, pritaikytų įvairaus lygio snieglentininkams ir žada daug linksmybių!

Po įpūdingos Freestyle dienos arba norint pailsėti po Runs, galite praleisti laiką Chill Area, kuri kviečia jus pasimėgauti Container, gultais bei gera muzika. Ne tik veiksmo parke „Betterparks“ galės pramogauti Fun ir Freestyle mėgėjai, bet ir kituose Zilertalio slėnio Snowparks, esančiais Mairhofene, Gerlos arba prie Hintertukso ledyno.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Fügen

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Fügen

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais