Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun
Aukščiausias taškas: 3 029 m
Žemiausias taškas: 768 m
Kurorto aukštis: 815 m
Iš viso keltuvų: 22
Bugelinis keltuvas: 7
Krėsliniai keltuvai: 6
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 61 km
Trasos:
26 km
Trasos:
26 km
Trasos:
9 km
Ski routes: 11 km
Klientų atsiliepimai

Hotel Lampenhäusl

144 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 9,2
Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,9
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Slidin. zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Su skipass Ski Alpin Card galėsite slidinėti „Skicircus Saalbach Hinterglemm Fieberbrunn" ir „Zell am See/Kaprun" slidinėjimo zonose, kurių pasakiškų trasų ilgis yra 408 km. Pagal moto „1 bilietas, 3 regionai, begaliniai kalnai“.

Zell am See ir Kaprun jūs turėsite priėjimą prie 138 km trasų ir daugiau nei 47 keltuvų, abiejuose „Maiskogel" ir „Schmittenhöhe" slidinėjimo zonose bei ledyno slidinėjimo zonoje prie Kitcštainhorno, kuris tęsiasi virš 3203 m aukščio.

Su 41 km ilgio trasomis Kitcštainhornas daugiausiai jums gali pasiūlyti vidutinio sunkumo trasas pradedantiesiems ir mėgėjams. Plačios carving trasos ir ilgi, sportiški greitieji nusileidimai, kaip 5 km trasa nuo Magnetköpflliftes keltuvo kalnų stoties, privers slidininko širdį plakti dar stipriau. Iš Kaprun ledyną galėsite pasiekti su Gletscherjet ir Panoramabahn keltuvais arba nuo 2019 m. gruodžio mėnesio su tiesioginiu keltuvu iš centro.

Iš Zell am See galite pasiimti CityXpress, TrassXpress arba Schmittenhöhenbahn keltuvą ir taip greitai pateksite į „Schmittenhöhe" (2000 m) slidinėjimo zoną, nuo kurios greitasis nusileidimas siūlo visų sunkumų lygius. Pažengę slidininkai galės save išbandyti 4 km ilgio trasoje, kuri yra laikoma sunkiausia visoje slidinėjimo zonoje arba juodojoje mamboje, kurios nuolydis siekia iki 63 %.

„Maiskogel" slidinėjimo zona yra ypač tinkama šeimoms, nes joje daugiausiai yra plačios ir mėlynosios trasos. Prie Maiskogelköpfellift keltuvo jūs taip pat rasite ilgiausią greitojo nusileidimo trasą, kurios ilgis apie 7 km.

Kiekvienoje iš šių trijų slidinėjimo zonų yra funpark su tables, slides, ir šuoliais. Čia net freerider suras pakankamai galimybių. Iš viso čia yra 5 freerider maršrutai ir išsami informacinė sistema su informacijos bazėmis ir informacijos taškais. Pavzydžiui „Schmittenhöhe", laisvoje slidinėjimo vietovėje šalia Sonnkogelbahn keltuvo, galėsite tinkamai išsišėlti.

Slidinėjimo zona aplink Zell am See ir Kaprun kaip specialią paslaugą jums siūlo nemokamą Wi-Fi skirtingose vietose visame slidinėjimo regione. Galėsite lengvai prisijungti prie Wi-fi tinklo ir naršyti be rūpesčių, atsisiūsti naujausias naujienas arbal dalintis savo nuotraukomis!

Nuo 2019 m. gruodžio mėnesio „Schmittenhöhe" bus sujungta su „Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn". Visiškai naujas zellamseeXpress veža tik nuo Viehhofen, Glemmtal slėnyje. Jukebox yra šešios kabinos, kuriose taip pat galėsite prijungti jūsų muziką. Tarp Viehhofen ir Vorderglemm taip pat kursuoja ir skibus. Iki 2023 m. „Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn" ir „Zell am See-Kaprun" slidinėjimo zonos turėtų visiškai susijungti. Šis susijungimas sudarys pačią didžiausią slidinėjimo zoną Austrijoje.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Fusch am Großglockner

Austrijoje yra didelis naktio slidinėjimo zonų pasirinkimas. Šalia Fuch prie Grosgloknerio, „Zell am See-Kaprun" slidinėjimo zonos taip pat yra trasa, kurioje galima sėdėti ir naktį. Zell am See esanti maždaug 1,5 km ilgio naktinio slidinėjimo trasa prie Ebenbergbahn keltuvo yra apšviečiama antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Ebenbergbahn keltuvas šiomis dienomis yra paruoštas iki 15:00 val. ir po to yra pratęsiamas naktiniam slidinėjimui nuo 18:30 iki 21:00 val. Slidinėjant naktį atsiveria puikus vaizdas į vietovės apšviestus namus. Jei turite daugiau nei kelių dienų skipass, naktiniame slidinėjime galite dalyvauti nemokamai. Taip pat yra galimybė įsigyti naktinio slidinėjimo skipass atvykus į vietų

Apres Ski Fusch am Großglockner

Po slidinėjimo jus kvies daugybė Après-Ski galimybių švęsti, visoje slidinėjimo zonoje. „Schmittenhöhe" slidinėjimo zonoje esančios ramios užeigos siūlo jums jaukią Après-Ski pradžią. Pavyzdžiui Après-fun galėsite surasti „Parasol" prieš Alpincenter ant Kitcštainhorno: „schirmbar" baras jums garantuos gerą nuotaiką! Vėliau turėsite galimybę savo dieną užbaigti restoranuose, užeigose ar viename iš šios vietovės barų.

Norite dar šiek tiek pasimėgauti grynu oru? Tuomet apžiūrėkite nuostabias Fuchs apylinkes pasivaikščiodami vienu iš daugybės žygių takų. Pavyzdžiui galite pasivaikščioti šalia Salzach upės arba iki Zelio ežero. Kaimyniniame Bruck miestelyje taip pat rasite 3 km ilgio rogutčių slidinėjimo trasą. Tiems kas po ilgos slidinėjimo dienos norės atsipalaiduoti, tuomet galės apsilankyti Tauern SPA centre, kuris yra pačioje Kapruno širdyje. .

Snowpark: Snowpark Kitzsteinhorn Fusch am Großglockner

Trijose slidinėjimo zonose jūs rasite pukius freestyle pasiūlymus. Pirmasis adresas yra Kitcštainhornas, kurio vietiniame Kitcštainhorno „snowpark", adrenalino ir freestyle mėgėjai galės tikėtis keturių įvairių sričių.

„Easy park", vaikai ir pradedantieji galės išbandyti pirmąjį freestyle skonį o pažengusieji čia galės toliau tobulinti savo įgūdžius. Čia rasite easy jibline, rail line, ir du kicker. „Central park" suteiks daugiau privalumų profesonalams ir pažengusiesiems. 6 m ilgio tiesus vamzdis, skirtingi rails ir kicker (6-12 m) bei 18 m ilgio pro jump nepaliks neišpildytų norų. Viršuje, 2900 m aukštyje, taip pat yra „Glacier park", kuris yra atidaromas tik rudenį ir pavasarį. Easy line, jib line ir kicker line yra tinkamos pradedantiesiems ir pažengusiems. Šalia „snowparks" yra dar viena fun line su banguota trasa ir kreivėmis o kaip ryškiausias taškas čia yra 160 m ilgio ir 6,6 m aukščio superpipe, kuri yra didžiausia Austrijoje.

Dar daugiau veiksmo surasite „Schmitten" pramogų parke ant Schmittenhöhe. Pradedantiesiems ir pažengusiesiems skirtame parke rasite tokias kliūtis kaip rails, boxen, ir kicker. Linksmybes taip pat žada ir „Schmitten XXL" parko 1300 m ilgio pramogų trasa su bangomis, šuoliais, tuneliu ir kt.

Dar vienas parkas yra puikiai tinkamas šeimoms su vaikais: „Maisi-Phantasiepark" prie Familienberg Maiskogel kalno siūlo vaikams su bangutomis trasomis ir mažomis rampomis pačias geriausias sąlygas žengti pirmuosius žingsnius freestyle zonoje.

Be snowparks čia taip pat yra ir 1200 m ilgio „funslope“ trasa. Čia kalbama ne tik apie sugebėjimus, bet kaip ir pats trasos pavadinimas pasako apie linksmybes. „Funslope“ trasoje rasite sound speed booster, rainbow bridge, sraigės tipo trasą ir slidinėjimo talismaną.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Bandomasis pranešimas Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais