Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Fusch am Großglockner

492 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun
Aukščiausias taškas: 3 029 m
Žemiausias taškas: 768 m
Kurorto aukštis: 813 m
Iš viso keltuvų: 21
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 6
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 61 km
Trasos:
29 km
Trasos:
23 km
Trasos:
9 km
Ski routes: 11 km

Slidinėjimo kelionės Fusch - linksmybės trasose ir jaukumas!

Fusch am Großglockner

„Hohe Tauern" nacionalinio parko širdyje, Zalcburgo žemėje yra įsikūrusi moderni vietovė Fusch prie Grosgloknerio viršūnės, kuri išsaugojo savo originalų žavesį. Ši vietovė taip pat yra ir viena garsiausių kurortų Zalcburgo regione. Su gerai žinomais šaltiniais, Fusch užtikrins tikrą atsipalaidavimą. Tiems kas ieško pramogų trasose ir veiksmo, čia jie ras ne tik tai ko jiems reikia, bet taip pat čia jums bus garantuojamas ir geras susisiekimas su slidinėjimo zona. Ypač yra rekomenduojama ledyno slidinėjimo zona prie Kitcštainhorno, kurį galima pasiekti iš netoliese esančio Kaprūno.

Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun yra Zalcburgo žemės širdyje ir yra laikomas vienu žymiausių ir svarbiausių regionų Austrijoje. Dominuoja aplinkui esančios kalnų viršūnės Kitzsteinhorn (3.203 m), Schmittenhöhe (2.000 m) ir Maiskogel (1.675 m)Integruotas į Aukštąjį Tauerną, regionas puikiai tinka žiemos pramogoms. Ne tik kupinos permainų ir dėl ledyno, esančio ant Kitzsteinhorn, labai sniegu užtikrintos slidinėjimo trasos, bet ir regione vyraujanti siautulinga laisvalaikio ir Apres Ski programa siūlo viską, kas paverčia žiemos atostogas idealiomis.

Atvykimas Fusch am Großglockner

  • Traukinys: Zell am See (apie 15 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 100 km), Insbrukas (apie 160 km), Miunchenas (apie 220 km), Klagenfurtas (apie 225 km)

Apgyvendinimas Fusch am Großglockner

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Fusch am Großglockner

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...