Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Fusch am Großglockner

409 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacija:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 9,0

Slidin. zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 3 029 m Didelė gondola: 9
Žemiausias taškas: 768 m Iš viso trasų: 61 km
Kurorto aukštis: 813 m
Trasos:
29 km
Iš viso keltuvų: 22
Trasos:
23 km
Bugelinis keltuvas: 6
Trasos:
9 km
Krėsliniai keltuvai: 7 Ski routes: 11 km

Slidin. zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Su skipass Ski Alpin Card galėsite slidinėti „Skicircus Saalbach Hinterglemm Fieberbrunn" ir „Zell am See/Kaprun" slidinėjimo zonose, kurių pasakiškų trasų ilgis yra 408 km. Pagal moto „1 bilietas, 3 regionai, begaliniai kalnai“.

Zell am See ir Kaprun jūs turėsite priėjimą prie 138 km trasų ir daugiau nei 47 keltuvų, abiejuose „Maiskogel" ir „Schmittenhöhe" slidinėjimo zonose bei ledyno slidinėjimo zonoje prie Kitcštainhorno, kuris tęsiasi virš 3029 m aukščtį.

Kitzsteinhorn siūlo 61 km, daugiausia vidutinio sunkumo, trasas pradedantiesiems ir mėgstantiems ramiai slidinėti. Plačios carving slidinėjimo trasos ir tokie ilgi, sportiški nusileidimai kaip 5 km ilgio trasa prie „Gletscherjet 4“ keltuvo kalnų stoties privers slidininkų širdis plakti dar smarkiau. Kita vertus, ekspertai, ieškantys didžiausio adrenalino smūgio, yra tinkamoje vietoje ant „Black Mamba“, kurio gradientas siekia iki 63 proc.Iš Kaprun galite pasiekti ledyną su Gletscherjet ir Panoramabahn keltuvais arba tiesiai iš miesto centro su MK Maiskogelbahn ir K-onnection keltuvu, pastatytu 2019 m.

Nuo Zell am See galite pasiekti slidinėjimo zoną Schmittenhöhe (2000 m) su CityXpress, TrassXpress arba Schmittenhöhenbahn keltuvu, kuri gali pasiūlyti visų sunkumų lygius. Ekspertai gali išbandyti 4 km ilgio Trass nusileidimą, kuris laikomas sunkiausiu visoje slidinėjimo zonoje ir vienu stačiausių nusileidimų visame Zalcburgo regione.

Slidinėjimo zonoje Maiskogel yra didelės, plačios ir mėlynosios trasos, kurios ypač tinka šeimoms. Almbahn kalnų stotyje žiemos sporto entuziastai taip pat ras ilgiausią slidinėjimo regione trasą – maždaug 7 km.

Kiekvienoje iš šių trijų slidinėjimo zonų yra funpark su tables, slides, ir šuoliais. Čia net freerider suras pakankamai galimybių. Iš viso čia yra 5 freerider maršrutai ir išsami informacinė sistema su informacijos bazėmis ir informacijos taškais. Pavzydžiui „Schmittenhöhe", laisvoje slidinėjimo vietovėje šalia Sonnkogelbahn keltuvo, galėsite tinkamai išsišėlti.

Slidinėjimo zona aplink Zell am See ir Kaprun kaip specialią paslaugą jums siūlo nemokamą Wi-Fi skirtingose vietose visame slidinėjimo regione. Galėsite lengvai prisijungti prie Wi-fi tinklo ir naršyti be rūpesčių, atsisiūsti naujausias naujienas arbal dalintis savo nuotraukomis!

Nuo 2019 m. gruodžio mėnesio „Schmittenhöhe" bus sujungta su „Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn". Visiškai naujas zellamseeXpress veža tik nuo Viehhofen, Glemmtal slėnyje. Jukebox yra šešios kabinos, kuriose taip pat galėsite prijungti jūsų muziką. Tarp Viehhofen ir Vorderglemm taip pat kursuoja ir skibus. Iki 2023 m. „Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn" ir „Zell am See-Kaprun" slidinėjimo zonos turėtų visiškai susijungti. Šis susijungimas sudarys pačią didžiausią slidinėjimo zoną Austrijoje.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Fusch am Großglockner

Austrijoje yra didelis naktio slidinėjimo zonų pasirinkimas. Šalia Fuch prie Grosgloknerio, „Zell am See-Kaprun" slidinėjimo zonos taip pat yra trasa, kurioje galima sėdėti ir naktį. Zell am See esanti maždaug 1,5 km ilgio naktinio slidinėjimo trasa prie Ebenbergbahn keltuvo yra apšviečiama antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Ebenbergbahn keltuvas šiomis dienomis yra paruoštas iki 15:00 val. ir po to yra pratęsiamas naktiniam slidinėjimui nuo 18:30 iki 21:00 val. Slidinėjant naktį atsiveria puikus vaizdas į vietovės apšviestus namus. Jei turite daugiau nei kelių dienų skipass, naktiniame slidinėjime galite dalyvauti nemokamai. Taip pat yra galimybė įsigyti naktinio slidinėjimo skipass atvykus į vietą.

Apres Ski Fusch am Großglockner

Po slidinėjimo jus kvies daugybė Après-Ski galimybių švęsti, visoje slidinėjimo zonoje. „Schmittenhöhe" slidinėjimo zonoje esančios ramios užeigos siūlo jums jaukią Après-Ski pradžią. Pavyzdžiui Après-fun galėsite surasti „Parasol" prieš Alpincenter ant Kitcštainhorno: „schirmbar" baras jums garantuos gerą nuotaiką! Vėliau turėsite galimybę savo dieną užbaigti restoranuose, užeigose ar viename iš šios vietovės barų.

Norite dar šiek tiek pasimėgauti grynu oru? Tuomet apžiūrėkite nuostabias Fuchs apylinkes pasivaikščiodami vienu iš daugybės žygių takų. Pavyzdžiui galite pasivaikščioti šalia Salzach upės arba iki Zelio ežero. Kaimyniniame Bruck miestelyje taip pat rasite 3 km ilgio rogutčių slidinėjimo trasą. Tiems kas po ilgos slidinėjimo dienos norės atsipalaiduoti, tuomet galės apsilankyti Tauern SPA centre, kuris yra pačioje Kapruno širdyje. .

Snowpark: Snowpark Kitzsteinhorn Fusch am Großglockner

Trijose slidinėjimo zonose jūs rasite pukius freestyle pasiūlymus. Pirmasis adresas yra Kitcštainhornas, kurio vietiniame Kitcštainhorno „snowpark", adrenalino ir freestyle mėgėjai galės tikėtis keturių įvairių sričių.

„Easy park“ vaikai ir naujokai gali paragauti laisvojo stiliaus, o pažengusieji – lavinti savo įgūdžius. Be kita ko, galima įsigyti rainbow box, wave box, down rail ir tris kickers. „Central park“ pakaitomis keičiasi profesionalai ir pažengę slidininkai. 9 m barjeras, įvairūs rails ir kicker (5 - 13 m) bei knuckle nepaliks jums abejingų norų. Pačiame viršuje, 2900 m aukštyje, yra ir „Glacier park“, kuris veikia tik rudenį ir pavasarį. Be sniego parkų, čia taip pat yra eagle line su kliūtimis pradedantiesiems ir ekspertams, o kaip absoliutus akcentas – 150 m ilgio ir 6,5 m aukščio superpipe – didžiausia Austrijos halfpipe.

Dar daugiau veiksmo surasite „Schmitten" pramogų parke ant Schmittenhöhe. Pradedantiesiems ir pažengusiesiems skirtame parke rasite tokias kliūtis kaip rails, boxen, ir kicker. Linksmybes taip pat žada ir „Schmitten XXL" parko 1300 m ilgio pramogų trasa su bangomis, šuoliais, tuneliu ir kt.

Galiausiai, dar vienas parkas pirmiausia skirtas šeimoms su vaikais: „Schmidolins Drachenpark“ siūlo vaikams su bangų bėgimais ir nedidelėmis rampomis geriausias sąlygas žengti pirmuosius žingsnius laisvojo stiliaus zonoje. Kitas akcentas yra vaikų trasa ant Glocknerwiese.

Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun

Bandomasis pranešimas Kitzsteinhorn/Maiskogel - Kaprun susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,3 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Fusch am Großglockner

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Fusch am Großglockner

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais