Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Gerlos-Königsleiten

825 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,6
Slidinėjimo zonos 9,2
Informacija apie slidinėjimo regioną
Zillertaler Superskipass
Aukščiausias taškas: 3 250 m
Žemiausias taškas: 630 m
Iš viso keltuvų: 180
Bugelinis keltuvas: 76
Krėsliniai keltuvai: 60
Didelė gondola: 44
Iš viso trasų: 506 km
Trasos:
171 km
Trasos:
274 km
Trasos:
61 km
Ski routes: 36 km

Slidinėjimo kelionės Gerlos-Königsleiten – tarpvalstybinis Zillertal Arena centras!

Gerlos-Königsleiten regionas yra Gerlostal slėnyje, šonininėje žymiojo Zilertalio slėnio dalyje. Rytuose regionas siekia federalines Tirolio ir Zalcburgo Žemes, tad Königsleiten vietovės centras priklauso Zalcburgui. Per šalių sieną veda žymusis Gerlospass, esantis 1500 m virš jūros lygio. Slidinėjimo keltuvai, kurie yra Gerlos ir Königsleiten, taip pat slidinėjimo zona šeimai Gerlosplatte-Hochkrimml priklauso Zillertal Arena, didžiausiai keltuvų sąjungai Zilertalio slėnyje, kurioje yra apie 147 km slidinėjimo trasos. Taigi, nuo Zell am Ziller iki Hochkrimml dėl 52 keltuvų įrangų galima slidinėti dviejose federalinėse žemėse.

Gerlos

Gerlos vietovė yra 1250 m aukštyje, Zillertal arenos viduryje. Kalnų kaimelis yra ypač žinomas dėl savo Après-Ski galimybių ir jokiu būdu jis nėra prastesnis už garsiąsias kamynines vietoves Mayrhofen ir Zell am Ziller. Čia jus kviečia sustoti daugybė barų, diskotekų ir slidinėjimo užeigų. Šis kaimelis gali pasiūlyti tikrai daugiau nei tik keltuvai ar trasos, čia taip pat rasite tokias sporto ir laisvalaikio pramogas kaip slidinėjimas rogutėmis, …
Informacija apie vietovę

Königsleiten

Romantiškoje vietoje esantis kalnų kaimelis Königsleiten priklauso ne Tiroliui kaip Gerlos ir Zell, bet Zalcburgo Žemei. Kadangi Königsleiten yra 1.600 m aukštyje, ji yra aukščiausia vieta Zillertal Arena, todėl suteikia galimybę labai greitai patekti į slidinėjimo zoną. Malonumas ant trasų, Apres Ski ir užeigų jaukumas paverčia šį kaimelį žavingu. Poilsio čia taip pat netruks. Nesvarbu, ar švęsti bare, ragauti kulinarinius skanumynus viename iš …
Informacija apie vietovę

Vietovės Gerlos-Königsleiten

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais